tri vyhodené psíky

poldecak

nooo to už sa mi celkom pozdáva :D
áno máme psa, mačky a vtáky. ale ešte sa zverinec bude rozširovať. a ty?

aadriaanka

Tak si si mohla dať slivovica, čerešňovica, hruškovica... a za tým možno ešte doplniť: domáca :D Ty máš doma psa či iné zvieratko?

poldecak

fuj vodku ani becherovku nemám rada,ani nič tvrdé z obchodu, to som si mala dať nick domáce pálené? :DDD
ja som čivavy nemala nikdy moc rada, vždy to len vreští, ale keby si videla tieto, tie ich očká :(

aadriaanka

Mohla si urobiť kompromis a dať si nick vodka alebo becherovka :D Viem, že téma neni o tvojom nicku, ale už si napísala, že si ich odviezla do útulku tak tam už neni veľmi čo ďalej písať. Mám kamarátky čo majú čivavy a vždy keď som u nich tak som nervózna aby som na tie malé psíky nestúpila. Stále sa pletú pod nohy :D

poldecak

no nie nevadí mi to že je to skôr pre muža, je mi to srdečne jedno, šak keby mi to vadilo tak si dám nick kvetinka alebo podobne...
a že ako som na to prišla? no jedného večera keď som dvíhala poldecák :DDDD
...ale táto téma neni o mojom nicku :)

aadriaanka

Mala si si aspoň poznačiť ŠPZ toho auta. Určite by sa na danú osobu našiel nejaký paragraf. Nedávno som videla video na youtube ako asi 18 ročná baba hádzala do rieky malé práve narodené šteniatka. Myslím, že to bolo niekde na Ukrajine. Prečo si si dala nick poldecák, si muž či žena?