Sampon proti vypadavaniu vlasov pre muzov

Genesis

Pokiaľ sa jedná o mužský typ plešatosti, čo je u muža najčastejší typ vypadávania vlasov a je podmienený geneticky tak ti žiadny šampón nepomôže dokonca neexistuje ani bezpečné riešenie tohto problému. Osobne som vyskúšal šampóny alpecin, revivogen, revitu a pod. ale sú to vyhodené peniaze. Mužská plešatosť je veľmi výnosný biznis a ročne okráda milióny a milióny mužov a aj žien.

Lieky proti mužskému typu vypadávania vlasov typu finasterid a dutasterid rozhodne neodporúčam z dôvodu život ruinujúcim nežiadúcim účinkom, ktoré nemusia po vysadení lieku vymiznúť pričom ani ich účinnosť nie je zďaleka 100 percentná. Ja osobne som počas užívania finasteridu trpel depresiou a do dnešného dňa po viac ako 10 rokoch mám, kvôli užívaniu tejto látky natrvalo znížené libido.

Ak môžem poradiť snaž sa vyhýbať látkam, čo mužský typ plešatosti výrazne urýchľujú ako sú hlavne stimulanty (nikotín, menej kofeín), látky používané v športe (anabolické steroidy a androgeny, kreatín) a potom všetky látky ktoré zvyšujú hladinu dopaminu (niektoré antidepresíva, antiparkinsoniká, nootropiká a pod.)

pavol007

cau, najlepsi sampon pre muzov hlavne ak mas vlasy preriedene je sampon revita. Tieto capillany a zihlavove somariny v pohode strci do vrecka. Ale zasa cenovo je inde. maju ho v obchode biome

adam007

cau, najlepsi sampon pre muzov hlavne ak mas vlasy preriedene je sampon revita. Tieto capillany a zihlavove somariny v pohode strci do vrecka. Ale zasa cenovo je inde. maju ho v obchode biome

adam007

cau, najlepsi sampon pre muzov hlavne ak mas vlasy preriedene je sampon revita. Tieto capillany a zihlavove somariny v pohode strci do vrecka. Ale zasa cenovo je inde. maju ho v obchode biome

mate59

padanie vlasov je dané geneticky, žiaden šaampon ti nepomože, skús si umývat vlasy odvarom zo žihlavy,skús používat Capillan Q.