Je mi ľúto

Príspevok v téme: Je mi ľúto
Bublina85

Viem, že to tu už bolo viac krát,ale potrebujem to zo seba dostať von. Nechal ma :-( veľa sme sa hádali,takže sa to dalo aj čakať napriek tomu ma to ranilo ešte v ten deň mi pisal sms ako ma ľubi najviac na svete a ze "sa ho nikdy nezbavim" (v dobrom) a večer sme sa trocha pochytili a on mi povedal, že si mam zbaliť svoje veci. Tak som si ich zbalila on zatial z verejných portalov zmazal moje fotky, všetko so mnou spoločné odstránil a najhoršie na tom je, že sme kolegovia. Mna v praci asi porazí, ja som uplne stratila chuť do všetkého, zle mi je. je pravda ,že veľa krát reagujem nie prave vhodne a niekedy sa urážam pre nič, ale on je tiez prudká povaha a viac krát spravil chyby no napriek tomu som to s nim ustála,lenže spravím pár chýb ja a je to hned rzochod s tým, že jeho to už nebavi, ze nema nas vztah zmysel a ze nemá na to nervy, pritom sa nic strasné nestalo, mozno to bola posledná kvapka ja neviem :-( ale prečo mi este doobeda píše, že ma "nikdy neopusti" cele to nechapem a asi ani nepochopim a o návrat ho prosit nebudem,pretože som to par krát spravila, teraz už to neurobím, len mi je z toho tak strasne zle :-(

Bublina85

Neznášam taketo "neiste" rozchody..a prečo nechava kluce po susedoch, mi ich radsej do schranky mohol dat....a cele je to na prt, mozno sa este uvedomi mozno pride,ale neverim tomu,len by som chcela aspon to uzavriet normalne jak dospelí ludia a nie takto debilne, ze si nechavame kluce po susedoch a podobne

Agnes998

Takze predsa si to nerozmyslel? To mi je luto :-( Asi je moc hrdy na to, aby za tebou dosiel a povedal prepac. Rozist sa kvoli somarine je skoda, ale na druhej strane, ked neviete riesit problemy a to ani banalne, tak co sa da robit.

Bublina85

V sobotu mi vrátil kluce po susede, ako keby nemohol pockat do pondelka co budeme v praci spolu, ja som ho dnes rano strela a pichla mu do ruky jeho kluce...inak sa ignorujeme, je mi z toho zle :-(

Bublina85

kvoli uplnym somarinam,kto co povedal,ako sa pri tom tvaril, ci dojde ku mne, ne nedojde,lebo si nema kedy uprata, potom zasa tak si uprac a nemusis chodit, on zas zmeni retoriku, ze sak bude upratovat inokedy a pride ku mne...proste hrozne paradoxy a hlavne on sam ma v hlave zamtok, vytkne jednu vec v zápetí vytkne presny opak toho...totalne somariny infantilne, vobec nic vazne podla mna...

takajedna

toto poznam :))) tiez sme sa v poslednom case hadali a pri poslednej hadke ma vyprovokoval k tomu, ze som povedala, ze je koniec...samozrejme prve 2 dni boli v pohode, ale potom nie a tiez sme boli kolegovia, takze presne viem ake to je a je to strasne tazke...no a po 2 mesiacoch sme sa zase dali dokopy kedze sme to nevydrzali...odvtedy sme spolu dalsich 6 mesiacov... samozrejme hadka obcas je a mozno je to divne, ale po kazdej vacsej hadke kedy sa ignorujeme max. 3 dni je to medzi nami este silnejsie a krajsie, aspon ja to tak citim :D
takze je mozne, ze to bude lutovat a bude sa chciet vratit lebo to ukoncil zrejme v hneve...

Bublina85

Takze sa pravdepodobne este bude chciet vratit? Ja som skor myslela, ze toto bude definitívne...ak by sa aj chcel vrátit musim to nejak ustát a nedat mu uz sancu a to bude takze

repka

mne toto byvaly tiez parkrat povedal a vzdy som to brala tragiky, lebo som ho mala rada... ja som sa vzdy vratila a po istom case som odisla kedy som povedala ja, lebo som pri nom stracala vlastnu dostojnost...

Bublinka85

lenže on týchto skratov mal už viac krát a práveže tentokrát sa mi zdá,že to myslel už naozaj vážne, pretože už nebliakal po mne ako vždy, už len sucho mi povedal, nech si "proste" zbalim veci a začal všetko mazať a to nikdy nerobil, preto si myslim, že to tentokrát myslel vážne :-( (len škoda, že tých hádok bolo tak veľa,ale myslím, že vo vačšej miere ich zapríčinil on) no napriek tomu som to ustála,ale poviem nieco ja a uz je zle a jeho to nebaví a neviem co...a mna to doteraz bavilo trpeť jeho nálady? ale moje už sa proste nedajú...