Pick-up filozofia

Príspevok v téme: Pick-up filozofia
piskvorka

Počuli ste už o tom? Dostala som sok, ked som sa dozvedela, ze chalani maju mechanicky naucene frazy a pohyby, aby zbalili dievca, a dostali sa k jednej veci. Videla som na vlastne oci, ako chlapec (inak velmi introvertny a nesmely) prisiel k zene, ktora ho zaujala, a daval dake formulky, az sa usmievala a po par vetach mu davala svoje cislo. A potom bodaj by tu nebolo tolko smutnych zenskych hlav...
Chlapi - nehanbite sa????

ps2

Oni poznajú podľa mňa len: zná jen páár fíglu, jak se valej holkám šrouby do hlavy. O tom je celá ich psychológia:)

ps2

Rovno ti môže povedať:
bück dich, befehle ich dir, wende dein Antlitz ab von mir, dein Gesicht ist mir egal...
zohni sa, rozkazujem ti, odvráť svoju tvár odo mňa, tvoja tvár mi je ukradnutá...
(citát, Rammstein, Bück dich)

milka11.00

No tak ja myslím, že farbu mojich očí väčšina ani nevie, lebo mi každý zíza na prsia...A raz keď mi jeden pochválil pekné oči tak som mu na ďalšom rande zakryla oči rukami a opýtala sa: Akej farby sú moje oči. Myslíte si, že to vedel? Myslite znova! :D

abbeyroad

Tak v dnešnej dobe majú decka asi šablóny na všetko, ved spontánnosť nie je in. Aspoň vedia ako sa majú hýbať, čo hovoriť, ako vyzerať, čo si myslieť :DD

shy

Na také reči typu "máš oči modré ako obloha" a podobné sprostosti som fakt alergická, toto je fakt primitívne hovoriť pri prvom stretnutí