Paci sa vám tetovanie?

Bzdocha

ja mam tetovanie na clenku kriz dala som si ho vytetovat v 18 a teraz to lutujem lebo ked ide niekde na ples alebo svadbu tak ho vidiet a k spolocenskym satam sa to nehodi. uz by som sa viac tetovat nedala nepaci sa mi uz ani ludia co su tetovani.
sweater: ale nenapisal si ci si ty tetovany ked zijes v tom zahranici

lencika

mne sa tiez paci tetovanie,ale vsetko s mierou aj ja mam tetovanie na ramene, treba si hlavne vzdy rozmysliet kam a ake mas zamestnanie, aby ti to akceptovali ked ti to bude vidiet

Mimulus

Mne je úplne jedno či sa niekto dá potetovať alebo nie ale nepáči sa mi to opakovanie po druhých...

Motýliky, delfiniky, kvetinky, mená... Ak by som mal mať niekedy v živote tetovanie...tak by to bolo niečo čo charakterizuje môj život a vyjadruje kto vlastne som...a smrtka by to nebola sa nesmejte :DDD

anka89

MARIO 4 len se daj potetovat uz IN nebudes uz zapadnes medzi vacsinu,a co sa tyka tych mien vytetovanych no hruza hlavne taky co strieda frajerky a take zeny ked si oblecu spolocenske saty a maju tetovanie no otras ale je to kazdeho vec ved je demokracia

Blondula

mne sa tetovanie paci,ci uz na muzoch alebo zenach... jedine co mi pripada trapne su vytetovane mena a vrchol mena svojich poloviciek :D v podstate kadejake slova by som si tetovat nedala.ja mam 2 male a urcite si dam nieco väcsie urobit :P

sweater.

ze slovaci uplne opice :D to si asi nebola v zahranici... su krajiny kde je skor rarita ked niekto tetovanie nema

rhea

mne sa tetovanie nepaci....uplne sa mi hnusi, hlavne, ked maju chlapi gycove kerky na krku a na babach to je jedno kde, to sa mi hnusi este viac... som to nedovolila ani frajerovi, uz sa ma na to pytal...

anka89

tak ja tetovanie nemam ,najprv to mali ludia ktory boli v base v dnesnej dobe to zacali celebrity ale to su ludia zo zahranicia ktory vacsinou ficia na drogach skoro o kazdom sa pise ze fajcil marisku a tak a nasi ludia slovaci hotove opice radi sa opicime ja by som si tetovanie nedala ak ho budu mat vsetci vlastne uz teraz je clovek in ked ho nema lebo uz je vela ludi dotetovanych

ps2

Možno také maličké tetovanie áno. Len či by sa to nezvrhlo na závislosť. Ja som včera nakupoval kdesi v Britácii, predtým vo Švédsku. Človek sa môže stať závislým na všetko možné. Dokonca aj na sex. Tak asi treba podľahnúť a netrápiť sa:)
Hádam teraz nebudeme liečiť každú blbosť.