Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Antikoncepcia a priberanie

Príspevok v téme: Antikoncepcia a priberanie
luccynda

Caute, mam taky problem, pred 3 mesiacmi som brala antikoncepciu Mistra, znasala som ju dobre bez vedlajsich uninkov, ale po 3 mesiacov, mi doktorka predpisala Zenadeu, ze je to iste, len ma to vyjde lacnejsie, beriem ju mesiac a odvtedy pocitujem bolesti hlavy a posledne dni som zaznamenala prirastok na vahe, z coho som zufala :( je to sposobene tabletkami? poradte vase skusenosti s priberanim od tabletiek, po akom case ste zaznamenali par kil navyse?

prezyvka

pre "odpovedam"

a ako mam zistit ze ma boli hlava z HAK? mna napriklad stale zvykla pred kramami boliet hlava, pripadne obcas aj zmenou pocasia a podobne...

prezyvka

ahoj, kolko si pribrala?
ja beriem HAK tiez a nepribrala som nic ani mi nenarastli prsia ani nic, akurat prve 3 mesiace som mala trosku problemy, co sa tyka bolesti brucha (ako pri kramoch) ale to vraj prve 3 mesiace zvykne byt takze to bolo v pohode :)

najlepsie su inac udajne trojfazove tabletky, vsetky tabletky co pomaly zacali stahovat z predaja boli tie klasicke a robia najvacsie problemy..takze ak budete zvazovat zmenu HAK, opytajte sa gynekologa na trojfazove :) ja mam Tri-regol a som spokojna

odpovedam

Preboha, dievca! Nech ta netrapi priberanie, ale bolesti hlavy! Pri brani HAK hlava boliet nesmie. Moze ist o upchatu cievu. Mne sa to stalo a len - len ze som nedostala mozgovocievnu prihodu. HAK brat uz nemozem, ale gynekolog ma upozornil, ze akonahle ta boli hlava, okamzite bez pardonu vysadit...

korkova

Z antikoncepcie nepriberas, antikoncepcia viaze vodu (co nie je taky narast na vahe, mozno par kg) a najma zvysuje chut do jedla. Clovek si to ani neuvedomi, jednoducho toho viac zje a pride mu to normalne, castokrat si ani nevsimne... a vaha rastie a rastie, prsia sa tiez zvacsuju....

Daduskaaaa

ahoj, ja som mala tiež podobný problém ... najprv som mala Belaru a z toho som priberala a potomsom prešla na Zoelly a v pohode =) .. takže môže to byť aj tým .. len sa skús ešte zamyslieť čei to je fakt tými tabletkami len alebo si prestala športovať napríklad alebo viac papáš =)