Ako mu to vysvetliť?

Príspevok v téme: Ako mu to vysvetliť?
vvvvvvv

Ahojte, nemám sa komu posťažovať, tak si vylejem srdiečko tu. Dúfam, že tu nájdem nejakú dobrú radu, pretože ja už som zúfalá.
Mám priateľa 1,5 roka. On je fajn, vidím na ňom že ma ľúbi, objíma ma, dáva mi lásku najavo. Problém však nastáva v posteli. Vždy je to rovnaké- bez jediného slova a dotyku mi začne jednou rukou sťahovať nohavice, naveľa mi tam hneď strčí prsty aby ma trošku zvlhol, zasunie, spraví sa a končíme. Mňa to vôbec nebaví, dokonca sa tomu už snažím vyhýbať, ide mu len o to, aby sa veľmi nenarobil a spravil čo najskôr. Asi si poviete, že sa s ním mám porozprávať, však? Ja mu to vravím celý náš vzťah, no on ako keby to ani nepočúval, aj sa tvári a sľubuje že to zmení a že to skúsime, možno to skúsi raz a potom je všetko postarom. Ako mu proste vysvetliť, že ja chcem cítiť aj nejaké dotyky, bozky? Keby som chcela cítiť len pohyby dnu-von tak si kúpim vibrátor. Ako mu to mám konečne vtĺcť do hlavy, že tým svojím spôsobom ma proste nevzruší a že nech zapojí trošku nehy? Prečo s tým má taký problém? Rozísť sa s ním nechcem aj keď si začínam myslieť, že toto vážne nemá budúcnosť.

Prezývka55

Mimulus no az take ublizenie nie je ale mohla by mu tiez dat ultimatum ze bude hladat inde :)
Ak je to pre nu priorita, ved nech sa nejako dohodnu alebo sa nedohodnu :D
Ale treba hovorit razne.
Chyba mi vec A a trvam si na nej tak bud sa dopracujeme k spolocnemu rieseniu alebo to budem riesit takto a takto.
No a vec vybavena :D

Mimulus

Prezývka55 má pravdu. Je zbytočné niečo skúšať! Človeka ešte možno prerobíš ale chlapa určite nie. Ak je natoľko sebecký, že nevidí ako veľmi ti ubližuje tak - koniec.

milka11.00

Myslim, ze ked s tym druhym clovekom travis cas tak uz najneskor po 2-3 mesiacoch musis poznat jeho povahu. Ja to vascinou velmi dobre odhadnem po tyzdni a na 99% spravne :)

Prezývka55

kafik :D bola to pohoda, vacsinu odradi model mojho spravania takze je to dostatocne dobry filter.
plus nezacinal som si nic s fajciarmi, takymi co piju alebo takymi co nemaju pracu, jednoducho som hladal zenu ktora je vyrovnana a sebestacna. To bol zaklad.

kafe

prezývka, "lebo ja si nezacnem s niekym ktoreho povaha mi nevyhovuje" Ano, gratulujem, presne o tom to je. Ale to, že ti vyhovuje (alebo aj nie) si zistil za nejaký čas. Je jedno či za sekundu a len si sa na ňu pozrel alebo za dva roky chodenia. Holt, niekomu to dopína pomalšie, respektíve si všíma somariny a nie to, čo je dôležité.

milka11.00

Kamaratka mojej mamy mala takeho manzela, ktory sa tiez len spravil a potom zaspal. Ich sex vzdy trval tak 2minuty dokopy. A az po 25 rokoch manzelstva sa rozviedli paradoxne odisiel on od nej :D Tieto typy ludi sa nezmenia, co si si nasla, to mas...

Prezývka55

vvvvvvv ja som cynyk odjakziva ty mas problem nie ja.
Ja som v zivote stastny inak, dik za opytanie :D

Ja tu nie som preto aby som niekoho hladkal ale preto aby som pisal ako to chodi. Ked chces pohladkat chod za partnerom. Teda aspon to u neho skus vlastne som zabudol :D

vvvvvvv

Nemáš na robote nič dôležitejšie, len sa navážať do mladších? Dosť úbohé, to ti teda poviem. Nájdi si zábavku, ktorá ti bude do života prínosná, bude lepšie aj tebe, aj druhým.

Tá posledná veta v tvojom príspevku sa dala napísať hneď, bez zbytočného osočovania a kvázi vtipných príspevkov.

Čo sa týka toho posledného príspevku, predpokladám že nie je tvoja prvá, tiež si \"vyskúšal\" viac partneriek, kým si našiel tú terajšiu. Takže nevidím dôvod sa hrať na najmúdrejšieho, keď si aj ty bol mladý. Ale ako sa vraví, zabudla krava, že bola teľaťom :D