Láska?

Príspevok v téme: Láska?
XxX3366

Bol to jediný človek ktorého som obdivovala v živote som nestretla niekoho ako je on !! On ma neoklamal čo i len v malej hlúposti vždy bol pri mne keď som mala problém či v rodine ,vzťah, dáky pubertálny skrat boli sme dlhoroční kamaráti ako vystrihnutý z filmu :) Popri tom dlhoročnom priateľstve som mala 1,2 roka vzťah .

V zime som išla sama s kamarátkou ku tomu kamarátovi . Bolo to prvý krát čo som sním bola proste piť a zabávať sa . No a dáko to zaiskrilo a na druhý deň som vedela pre koho mi srdce bilo , ukončila som vzťah a začala som chodiť s mojou láskou :) NO a opak sa pravdou stal !!

Začali sme sa hádať na hlúpostiach je to tak do teraz a čo ja neviem pochopiť že aj napriek tomu že keď sa hádame a jemne ho vtedy neznášam tak aj tak nakoniec urobím ústupok a uvedomím si že ho veľmi Ľúbim Milujem ! A problém je v tom že keď ho tak strašne mám rada tak čaká že aj on urobí ústupok a prejaví tie city ku mne ale nie také že milujem ťa !!

Nie taký správny dáku big vec ako z filmu a aby ma ubezpečil že aj napriek našim hádkam sa ľúbime ako kone !! A že aj napriek tomu je teraz spolu nebudeme hrozne hrozne dlho tak to bude ešte silnejšie ako to je a že všetko bude tak ako má byt lebo v tejto dobe je láska nie bežná . A moja otázka je čo mám robiť keď ho ľúbim ale nedostávam od neho to po čom túžim !