Prvý sex vo vzťahu...kedy je ten správny čas?

pandorica

To sa nedá doporučiť.To musíš chcieť.Tiež som to mala s každým inak.Raz po troch mesiacoch, inokedy po týždni.Jasné, že keď si ešte nemala sex, tak máš určite aj obavy.Koľko ste vlastne spolu?

inverzia

vzdy je dobre sa prv intimne zblizit inak, nez hned sexom. oral, rukou ...spoznavat svoje tela a hlavne tomu druhemu verit, potom je uz k sexu len maly krocik, a bude to pre teba aj prirodzenejsie, nez len na to zrazu vhupnut, u mna to tak bolo, a vsetko malo hladky priebeh:))

a je to

moj prvy sex bol po roku chodenia s priatelom, v 23 rokoch a chcem tym povedat, ze ak sa bojis a necitis sa na to, tak to nerob, vela stastia

sisi123

no áno lubím ho...ale myslím si (aj ked to nedá nejako najavo) ze ho to zacína trapit ze ten sex este nechcem...bojím sa ze zacne pochybovat ze ci ho vôbec lúbim ked nechcem sex
Ja by som mozno uz aj chcela, ale bol by to môj prvý sex a preto tie obavy. Som v tomto smere neskúsená, on uz priatelky predtým mal a vie co ako. No ja nie :(

MultiLevel

sisi, ja som sa odjakziva zaprisahavala, ze prvy sex chcem vo vztahu az po urcitom case...po takom roku a pol, prosto po case, kedy sa budeme veeelmi dobre poznat a teda si budem naozaj velmi ista. Spoznala som svojho terajsieho priatela a po mesiaci to prislo :) Vobec mi to neprislo ako nieco "zle", ako nieco nespravne...naopak, vsetko bolo prirodzene, nenutene. Preton si to nijak dopredu neplanuj. Myslite na vhodny sposob ochrany, ale dake casove terminy si nedavajte :)