Návšteva gynekologa a som panna

titi...

Ke si panna,tak ťa môže vyšetriť len cez konečník.Poprípade aj sono môže spraviť z vonka.No ked máš výtok,tak výter určite si zoberie,ale to nie je nič vážne,bolestivé.Nie je to žiadna hanba.

henrieta7890

určite ti zoberie niaky výter ale podľa mňa to nebude klasické vyšetrenie kedže si panna, lebo to by ta bolelo...

brouklyn

ale ja mám problém zo zapáchajucim výtokom ani vtedy by ma tvoj nezobral ? ..hádam ten odtialto ma vezme :)

brouklyn

ved to. Rada by som aby ma moja mama chápala ale vieš ked ti nemáš taku maminu. A nevieš či sa dá zistiť či sa prstujem alebo nie pretože som jednemu chclapcovi ex kamošivi povedala že sa masturbujem a to vôbec nieje pravda je to uplne innak a ja sa kôli tomu trápim pretože to ukazoval celej škole. Myslela som že sa zabijem tolko som preplakala neviem ako im mám dokázať že to nerobím. Vysmievaju sa mi a hovoria mi škaredé veci,prezívky, a pred celov triedov sa ma na to pýtaju aj ked je tam učitelka .. je to hrozné :(...

brouklyn

joj dakujem. Tak tam asi zájdem. Uvidísa sa ešte chcem mať deti takže to nejdem zanedbávať..- Moja mama si myslí že ked ona bola na návštevu u gynekologa až v tedy ked otehotnela tak musím aj ja. Ked jej hovorím že by som tam chcela zájsť aj s kamarátkou tak ma odbije *že načo ved niesom tehotná * asi tam pojdem sama bez toho aby o tom vedela mamina :(

Abigail7777

ahoj, ja som bola tak vyšetrovaná, ked som prvy krat v zivote isla na vysetrenie

nebolo to trapne, ani to nebolelo, mozno trosku neprijemne, dalo sa to vydrzat, nemusis sa coho bat
zdravie je prvoradé, a hanba to nie, je to normálne vyšetrenie ako ktorékoľvek