Neverím na lásku a neverím ani žiadnemu chlapovi

Príspevok v téme: Neverím na lásku a neverím ani žiadnemu chlapovi
barunka

Bojim sa, ze cely zivot zostanem sama. Mam pred 30 a este som nestretla chlapa, ktory by mi vyhovoval. Nie, nie som narocna. Len jeden sa nedal pocuvat, ked otvoril usta, dalsi stale pozeral po inych, iny bol nasilny atd. Neverim ziadnemu muzovi, ktory umiera od lasky ku mne, pretoze okolo mna sa kazdy podvadza, rozchadza, vadi alebo rozvadza. Viem co by bolo po case. Mam dost pocuvania kamaratiek ktore sa rozchadzaju po 2, 5, 7, 15 rokoch, s detmi, bez, hadky, milenky, nevera, nuda, stereotyp, predstavovanie si inych v posteli, nasilie. Nenavidim tento svet a tento zivot. Je to tu zariadene na dve veci. Neviem aky zivot ma caka s tymto postojom, ale som absolutne presvedcena, ze laska neexistuje a vsetko je len docasne. Mam uz toho dost... Poznate jedine stastne manzelstvo??

p.d.

Ak ta niekto bude pritahovat svojim vnutrom a vtedy sa do neho zalubis, tak to vtedy bude mat zmysel.
Vela ludi vsak pozera len na vyzor, je to take povrchne...
Teraz som prisiel na taku vec, ze keby som ju zrealizoval tak mozem mat kazdu druhu, ktoru budem chciet. Ludia su fakt povrchni...

p.d.

V laske je to tak, ze mozes investovat strasne vela a vyjst to nemusi. Ale clovek moze zle investovat napr. aj na burze. Co na tom? Bud to risknes alebo nie. Ak nic nerisknes, tak nic neziskas, nic sa nezmeni. Zit vecne sam asi tiez nie je velmi prijemne a nespravi to cloveka stastnym.
Ja osobne jem cokoladu len velmi malo, ja po nej nebazim. Mam teraz silny vztah s jednym dievcatom, to riesim. Poprichadzal som na kopec veci, co sa mna tyka a pod.
Moja ex mi umoznuje vidiet syna len velmi malo, tak musim riesit nieco ine, nemozem zostat furt len na jednom mieste alebo sa stale lutovat, ze nemam na vztah alebo tak:)

matuskolock

Barunka

Mam podobny problem,som chlap a tiez sa bojim ze zostanem sam,s kazdou babou co som chvilu chodil sa nedalo vydzrat viac ako mesiac,nechapem dnesne zeny....im asi nik nevyhovie akurat tak chlapy tipu superman ci bohaty volovia co mali stastie a sprivatizovali co sa dalo pri prevrate.....

winki

Ako bolo napísané, láska existuje, len treba hladať. Ale láska nie je zmysel života. Zmysel života si musíš určiť sama podľa svojich potrieb a cieľov.

luciano

Barunka, pozeráš sa na svet strašne negativisticky. Treba sa zo života tešiť, pretože život je jedinečný dar. Manželstvo môže byť zmyslom života, ale aj nemusí. Môžeš si nájsť iné priority života, ktoré ťa môžu napĺňať. Cestovať, pomáhať iným, alebo si vziať dieťa z domova. Ale napriek tomu si myslím, že si napokon životnú lásku nájdeš. Okrem seba poznám viacero párov, ktoré sa navzájom milujú a žijú šťastne. Vedz - ide to. Láska existuje ! Len v ňu musíš veriť !

Skuseny?

Mimulus,
to co radis, je sucastou "kultury", z ktorej je Barunka znechutena. Tato kultura je sebaznicujuca, jej nasledovnici vykorenia sami seba do 3 generacii. Neberiem Ti to, ale nie je vhodne navod na sebevrazdu nenazyvat navodom na zivot - to nie je pravda. Vsetci moji priatelia ziju peknym zivotom a to najlepsie je stale pred nami. To nepochopis, to sa da len zazit.
Pekny den!