Zdravotný stav dnešnej mládeže

Príspevok v téme: Zdravotný stav dnešnej mládeže
p.d.

Ja mam brata, ktory je teenager. Je to proste katastrofa. Chipsy, sladke vody, ziaden pohyb a cely den pocitac od rana do vecera.
Uz teraz v 16-tich ma problemy s tlakom. Ak neschudne, tak bude musiet brat lieky na tlak.
Moji rodicia na neho nemaju cas, lebo podnikaju.
Viem o tom, ze jeho spoluziaci su na tom uplne rovnako.
Pri vychove deti treba byt obcas aj prisny. Chcete si vziat na svedomie svoje deti rodicia???
Myslel som to vsetko vseobecne. S mojim bratom sa pohnut neda, potrebuje liecenie, lebo je zavisly na pocitaci, čipsoch a sladkej vode.

redbull

mam na mysli prvakov na ZS o strednej nehovoriac. co som si vsimol tak baby su tlstejsie nez chlapci. tie niektore nastrocne su ricatejsie nez moja matka. hotove lokomotivy :D

redbull

ale ta dnesna mladez je strasne obezna to teda hej. tlste jak prasce su daktori. uz prvaci su tlsty a vyzeraju ako barokovi prezrati anjeli.

Abigail7777

rodičia svojim deťom ničia zdravie,,,,,,
srdce mi išlo minule roztrhnúť, keď som videla, že matka kupovala svojej dcére dve balíky krekrov, tie sračky lacné, vyzerajú ako chipsy,, spolu sme nastupovali do busu, a som videla ako to už tlsté 10 ročné decko napratalo za ani nie 20 min cesty tie dve sáčky tých hnusných lacných mastných krekerov :( fuj hanba takým rodičom!!!!!

radšej nech by jej kúpila jednu nektarinku plus jeden banán,,,ale toto fuuj

Sejla

p.d. a pre nich si starý ufrflaný dedo :D Čo si myslíš že tu je nejaká úcta k starším?
Ja mojej sestre sa snažím prejaviť hlavne lásku a pochopenie, tráviť s ňou čas pokial sa dá, keďže je to veľmi zriedka. Pochopila som že ja ju neprevychovám a tak sa nad to musím nejako povzniesť...

p.d.

Hovorili, ale to bolo asi ine, lebo my sme na tom neboli tak velmi zle, stale sme boli vonku, potom sme sa ucili.
Ale tato generacia - computer, čipsy, kola, sladkosti, nadvaha, vysoky tlak.
Budem sledovat toho mladsieho brata, ak tu este budem byvat a po niekolkych rokoch si zalozim pohrebnu sluzbu. Sorry, biznis ako biznis. Ale nie.

Sejla

p.d. a nehovorila to staršia generácia tvojej generácií? To je normálne, aj nad nami sa pohoršovali... Ja sa ale čudujem, ako rýchlo sa to mení. Fakt netuším, čo tu bude za 50 rokov.

p.d.

To sa moze cele oznacit ako reborn of the really lost generation (znovuzrodenie skutocne stratenej generacie), part 2:D
A duchovne hodnoty napr.? Nevie absolutne nic. Podla neho bol Jezis nejaky ujo, co si premienal vodu na vino, cize alkoholik.

Sejla

mám podobný problém so sestrou, tá má len 12. Nadváhu síce nemá, je drevenná, ale som zhrozená z toho, ako sa stravuje. Asi ako tvoj brat. Potom ju bolieva hlavička a kadečo. A je rozmaznaná, povedala som jej, keď sa naučí do roka hrať na klávesy, tak jej kúpim vlastné, ale ani nezačala.