Vyrážky na tvári

Príspevok v téme: Vyrážky na tvári
Sharllota

Idem rovno k veci :))
Vždy, keď zjem nejaké chipsy (je jedno aké),
vyhádžu sa mi po tvári vyrážky.. Teda nie zo dňa na deň ale postupne sa mi robia nové a nové..
Vyzerá to normálne ako akné, ale nie je to..
Keď chipsy nejem dlhšiu dobu, vyrážky zmiznú...
A tak sa chcem opýtať, či to môže byť nejaká porucha
alebo alergia alebo niečo také..

PS:nechcem rady, že to nemám jesť, to viem aj sama ;)

Abigail7777

aké čipsy ješ? tie všelijaké ochutené?? tie majú milion prídavných látok

tie solené nemajú toľko chemikálii,,,,

aj z obyčajných solených sa ti robia vyrážky??

skús si toto odsledovať

Sharllota

noo, ja som si viac než istá, že to mám z chipsov, nejedla som chipsy asi viac ako mesiac a vyrážky? žiadne!! a objavili sa znovu až keď som začala bohužial znovu jesť tie svinstvá.. ja viem že to nie je nič moc ale mne to chutíí :D :((

Prezyvka55

Abigail7777 nevravime ze to plati na kazdeho :D ale u nej to tak funguje tak preto bola rada ze nejst to :D

Nj roaccutane je killer na cisticke akne ale aj killer na pecen. PLus milion vedlajsich ucinkov a bolest klbikov, suche usta, sucha plet, pustanie krvy z nosa a ine.

Abigail7777

hlúposť, neplatí pre každého,,roky nejem také chujoviny, a škaredé akne som mala aj tak, skoncoval s tým iba hnusný roaccutane

Nikola123

zavisla od cipsov? :D no tak to teda fakt neni nič moc..zavisla od takeho hnusu :D

ja som cipsi nejedla..fúúú ani nepamatám asi 5 rokov

uz ani neviem ako chutia..a ani nikdy nechcem vediet

Prezyvka55

:D no vidis to mas super, staci nejest cipsi, aj tak su hnusne a nezdrave. Ini ludia maju akne nech jedia hocco, ty to mas v pohode.

Nikola123

a ktoré sú to tie potraviny, ktoré by som nemala jest ak chcem mat plet krásnu ako babatko? :D :D :D

ako viem ze tam urcite patrí mastné maso, udeniny, klobasy, slané veci ako chipsi, sladkosti, cukrovinky...

a okrem toho?