Čo je viac sexy

Príspevok v téme: Čo je viac sexy
Verča336

Ahoj tak ma napadlo čo je podľa vás viac sexy
1, chudé nohy aké majú napr. barbie, nohy na ktorých nie sú svaly ani tuk, proste len koža a kosť (ale nie úplne vychudnuté)
2, spevnené nohy, na ktorých sú svaly (ale nie obrovské).. proste také aké majú športovci
:) som zvedavá a prosim napíšte svoj názor

luft

poznam jednu krasnu popotvorku z bb ....a z A.A.C.I. ;)
si i na pokeci popotvorka ,vsak mam pravdu ?
minule si moj navrh sfukla zo stola ,posnaz sa trosku a citaj zlatko !

p.d.

Q:) Ja si myslim, ze to vsetko nie je vobec o vydajoch a pod. veciach, je to o genetike, o stitnej zlaze a metabolizme.

qwertyna

ked je zena chuda, ma rychly metabolizmus, respetkive pod 20 rokov, ma tenke nozky bez utrap, ta ktora sportuje a pomedzi to aj nieco zje, obycajne ma nohy pevnejsie, svalnatejsie a vyrysovanejsie. vsetko zavisle od pomeru prijmu, vydaja, aktivity, charakteru aktivity a gentiky. je smutne a smiesne, pokial zeny menia svoje zdrave navyky (sport a normalna zdrava strava) preto, aby sa vtrepali do niekoho idealov o tom, ako by mali vyzerat nohy ... kurva, nohy maju byt dve, maju cloveka niest, umoznit mu pohyb a radost z neho. byt chlapom, tak 1000 krat radsej chcem zensku, co bude mat so mnou podobne zaluby, bude aktivna a na tych svojich nohach trebars aj s nejakou celulitidou, bude so mnou brazdit svet, ako barbinku, ktora ma nadherne gazelie nozky, ktora sa zvlada akurat niest na podpatkoch, zrat salat, na teraskach po veceroch pit mochito, chodit do fittka len so zamerom drzat si formu a grcat dezert po obede, lebo mal 200 kcal ...