Nájdem tu človeka, ktorý mi poradí a pochopí ma? Ostatným sa to bojím povedať

Príspevok v téme: Nájdem tu človeka, ktorý mi poradí a pochopí ma? Ostatným sa to bojím povedať
verca-82

čaute volám sa Veronika a mám 14 rokov a chcela by som tu nájsť nejakú kamarádku zhruba v mojom veku čo by si so mnou dokázala pokecať o mojich problémoch poradiť mi alebo tak, doma keby že niečo poviem teda začnem sa rozprávať s mamou a povedala by som jej že prechádzam čudným obdobím že sa mi snívajú také sny že chodím s babou , čož je na hlavu lebo sa mi páčia chalani , tak mi v tom momente odsúdila a začal by po mne kričať .. a kamarátke to žiadnej povedať nechcem , lebo sa bojím že by si o mne vyhodili mienku že som teplá alebo čo , ved viete ako to je ... a z rodiny sa to tiež bojím povedať , rozmýšlala som nad mojou krsnou ale aj to ma už prešlo a ak sa ani tu nenájde niekto kto by ma skúsil pochopiť a skúsiť mi pomocť alebo poradiť , tak skúsim zájsť za psychologičkou , ale neviem ako kedže mama si pomyslí že som šibnutá a nepustí ma tam , bolo by to ťažké presviedčanie .... tak prosím ak je tu niekto taký napíšte mi na pokec verca-82 alebo na fb Verča Naďka ( požiadajte ma prosím o priatelstvo vy mám bloknuté žiadosti a správy ludom ktorých nemám v priateloch ) a poprípade by som sa s tým človekom , či už kamaradkou alebo kamaratom rada stretla ak bude bývať niekde naokolo a pokecala a tak ...

verca-82

takajedna neviem ako sa voláš ale diky , riešiť to teda nejdem ale ak sa mi to zhorší tak to bdem riešiť :)

takajedna

nestresuj s nejakymi snami, ze chodis s babou...stalo sa to uz aj mne a nie som lesba :D skor by si to mala riesit vtedy keby sa ti zhnusili vsetci chalani a viac by ta pritahovali baby a to nemyslim len v snoch :)

Prezývka55

Je to uplne normalne, nie je na to nic divne. Asi tak ako ked sa ti sniva ze dostanes vytuzenu vec alebo sa ti sniva ze vyhoris na odpovedi. Su to normalne veci patriace k zivotu. Nevidim v tom ziaden problem.

verca-82

ved práve že ja sa s tým nemám o kom porozprávať a to mi rve srdce , ja som nikdy tieto sny nemala a ani nič podobné ale posledné 3 mesiace to mám skoro stále

Prezývka55

Nevidim dovod to preberat s rodicmi, tvoja mamka s tebou tiez neprebera co sa jej paci s chlapom v posteli alebo ano?
Je to tvoja vec, nikomu tym neublizujes ani nijako tym druheho neobmadzujes nech uz je to akekolvek.

verca-82

lenže mna by za to moji rodičia zabili a ja sa nemám s kým o tom porozprávať , všetci by si pomysleli že som šibnutá a ja to nechápem , bojíms a toho že keby to s nejakou babou chcem vyskúšať , čož tu žiadna taká nieje tak že by si o mne pomyslela neviem čo a toto potrebujem prediskutovať :((((.. prosím pomoc :((((

Prezývka55

a co je to problem ked je niekto bisexual alebo lesba alebo gay?
Podla mna to je v pohode. V kazdom pripade ty nebudes ani jedno. Ale keby si nahodou bola bisexualka alebo lesba tak by sa nic nemenilo. Je to uplne v pohode mat rad rovnake pohlavie.

verca-82

tak niekoho staršieho čo ja viem 16 ročnú alebo staršiu alebo tak, ktorá si niečo podobné prešla alebo také niečo aby som vedela čo to som mnou asi je :////////