Ako zdravo jesť a zároveň schudnúť?

Príspevok v téme: Ako zdravo jesť a zároveň schudnúť?
mghl

Dobrý večer, viem že takéto témy tu už boli, ale aj tak sa pýtam.. Ako často a hlavne ako sa zdravo stravovať pri chudnuti ?? ( Viem že veľa zeleniny a ovocia,, vynechať sladké ) ale potrebovala by som od vás 'skúsených', ktorý sa už zdravo stravujú nejaký jedalníček.. Nemusíte to písať rozvrh od Pondelka- do Nedele,.ale v skratke čo na ranajky, obed.... Viem že si teraz pomyslíte ' hlúpa, nevie ako sa ma stravovať, má toho plný internet'... ja nechcem byť pokusný králik a skúšať všetko čo píše na nete.. ale niečo odskušané pri čom fakt schudnete.. Kedže si sa dočital/a až tu mám pre teba šťastnú správu :) už ťa nebudem nudiť mojimi kecamy/i .. lebo to je všetko a ak máš recept na zdravú výživu tak ho od do odpovede.. dík a ešte jedná vec prajem pekný deň/ večer :)

domiiinička

Dôležité je cviciť aspoň 3-krát do týzdna, hlavne cardio cvičenia, - beh, bicyklovanie a iné, pri ktorých sa zapotíš ... žiadne diéty a iné somariny ...len menšia úprava jedálnička a je to!

RAŇAJKY - ovsená kaša, alebo musli s mliekom alebo jogurtom

OBED - zeleninový šalátik, s kuracím alebo aj iným mäsom + kúsok pečiva, na obed však postačí aj miska zeleninovej polievky alebo menšia porcia ryže a mäsom vo vlastnej šťave , alebo aj cestoviny s pestom a na obed si mozes dovolit aj trocha nastruhaneho syra (všetky tieto veci sú úplne diétne s minimom tuku)

VEČERA - všeobecné pravidlo : večera=1/2 obeda
treba večeriať spravidla 2-3 hodiny pred spaním

Fabio

Ja ked som začínal tak som si spravil sám jedálniček čo mi vyhovuje. Na raňajky zvykávam cereálie(musli,bebe) s mliekom prípadne niekedy hrianky s celozrného chleba s maslom na obed ryžu prípadne ryžové,kukuričné plátky a na večeru ovocný jogurt ovocie napr. melón, ananás či grapefruit. Hlavne piť veľa vody niekedy si ju zmiešam s jablčným ocotom.

martin741

Neviem prečo mám taký pocit, že opakuješ po mne názov mojej témy www.zdravie.sk len slovo pribrať si si zamenila za schudnúť :)

Najrýchlejšia cesta na chudnutie je nejesť :D trochu ľahšia metóda je napríklad za celý deň zjesť len 1/4 melóna, ďalší deň napr. len 5 mrkiev a ďalší deň 3-4 hrušky a popri tom veľa piť. A pod pojmom veľa piť nemyslím 2-3 litre denne ale skôr tak 5-7 litrov denne. Je to odskúšané mnou osobne a funguje to na 100%. Jediné čo pri chudnutí treba robiť je jesť málo čo je veľmi ľahké...