SMS s mužom snov

Venuša1987

taaak a stačilo počkať a odpoved prisla...takze pomohlo. Velky časový posun urobí zrejme tiez svoje.Najma ked 1 vstava a 2 ide spat...

Venuša1987

dakujem vam za rady...2-hy rok, no videli sme sa len raz...stale je odcestovany bud on,al.ja...preto som to chcela riešiť formou pisania. Stretnut sa mame osobne v septem. zatiaľ som chcela byt s ním len v blizsom kontakte...ináč najprimitivnejsia sprava na lahodnu tému mužov "sex" s nim vobec nepohla...4hod neodpisuje. Vzdavam to, nebudem sa mu vnucovat. Tiez mam svoju hrdosť!

Sejla

P.d. No ale asi si mal pravdu, teraz čítam jej komentár, že sa poznajú druhý rok... Tak ja neviem, som z toho jeleň. Ale podľa popisu ona musí byť šupa keď má viac vysokých škôl, chodí po svete od 19tich a ešte je aj modelka. Však taká si môže zohnať aj lepší matroš než taký ktorému sa nechce písať slohy, nie?

p.d.

Things haven't been the same
Since you came into my life
You found a way to touch my soul
And I'm never, ever, ever gonna let it go

p.d.

Mna chce jedna baba preto, ze mam uplne ine myslenie ako vacsina chlapov:) To si myslim tiez, ale nie je to preto, ze by som bol gay alebo nieco v tom zmysle. Proste sa mi po tom vsetkom zlom, co som prezil, otvorili oci a uz nevidim len seba, peniaze, pivo a patminutovy sex.

p.d.

Ano, mohol som to vidiet aj nespravne, to pripustam, ale kazda informacia, ak ma hlavu aj patu, tak cloveku moze pomoct. Ja som tiez za osobne stretnutia, ale niekedy sa to neda kvoli predoslym problemom, niekedy to nie je jednoduche.

Sejla

To vyzerá, že ešte sa dobre nepoznajú, pán D, ešte to nemôže byť láska :)
Inak s ja si tiež nedopisujem kilometrové správy, maximálne používam na dohodnutie sa "tam a tam, vtedy a vtedy", takže poradiť neviem. Ale čo za blbca povie "nechce sa mi písať slohy", to nevie povedať taktnejšie?

p.d.

Nauc sa pouzivat vsetky zbrane, ked ti na to pride, tak mu povedz, ze prepac. To ma len tak napadlo:)
Su aj zenske zbrane atd.

p.d.

Laska je to, ked niekomu povies, ze na neho kasles a na dalsi den sa mu ozves, lebo ti chyba. Laska je plna tolerancie, pochopenia, odpustenia, tuzby, vasne, je to mix vsetkeho mozneho, dobreho i zleho, trapenie i uzivanie...
Ja by som to na tvojom mieste neriesil, ze sa mu nechce pisat a pisal dalej tak, ako to chces ty. Tvar sa, ze si na to zabudla:)