Nadmerne chorobne extremne potenie

Príspevok v téme: Nadmerne chorobne extremne potenie
sely4

ahojte velmi rada by som chcela vediet ci mate aj vy takyto problem niekto a ako to riesite a ci sa s tym da vobec nieco robit-do predu oznamujem ze hormony brat nechcem a botulotoxinove injekcie neriesia moj problem vobec-tie sa pichaju len do dlani a pod pazuchy,lebo ja sa potim uplne cela a vsade na celom tele takze tu je priklad-rano sa osprchujem nestiham som trosku v strese a ponahlam sa do roboty ktora je od mojho bytu 15 minut peso dojdem do roboty a mozem sa sprchovat znova!ale kedze v robote sprchu nemam tak trpim cely den!a hanbim sa za to jak pes antiperspiranty deodoranty parfemy nic nepomaha to totiz riesi problem len v podpazusi ale ja mam total mokre cele koncatiny nohy aj ruky uplne mokre ako keby som si ich namacala v bazene!samozrejme mi tecu kropaje potu aj medzi prsiami a po chrbte a po cele takze makeup nehrozi!uz viac nevlazdem neviem co mam robit hlavne teraz v lete cez tieto horucavy sa to neda prezit a chcem umriet!samozrejme sa mi z toho hned zmastia cisto umyte vlasy ktore si musim tym padom umyvat kazdy den a samozrejme sa mi z toho strasne robi silne akne na chrbte no uplne na slucku!pijem salviu,umyvam sa kazdy den dva krat cela, vlasy kazdy den,holim sa vsade,pouzivam antiperspiranty, nejem cesnak cibulu ostre ani horuce jedla a ked caj a kavu tak len vlazne.Snazim sa nosit hlavne vzdusne a bavlnene oblecenie rukavy nemozem vobec!len saty a tielka bez rukavov-mapy nie su sexy.......skusila som aj krystalovy deodorant aj vsetky veci z lekarne ale to riesi len podpazusie ja by som potrebovala nieco z vnutra aby to stiahlo cele dakujem pekne za rady.

sely4

IgorDS nemam nadvahu 63kg.....a takto to mam asi uz od 20tky.....takze 30 rokov neviem nejako sa mi asi hormony zblaznili pre moje okolie to nie je neprijemne-vravim ze sa o seba staram a umyvam stale nesmrdim lebo pouzivam velmi dobre kvalitne antiperspiranty a parfemy a vela len mi vadi to ze mam nonstop na sebe nalepene a mokre oblecenie.....vcetne spodneho pradla...

sely4

ahoj 170cm 63kg ked pojdem s tym ku doktorovi tak ma vysmeje ze co tam chcem s takou blbostou? to mam ist ku koznej?moc sa mi teda nechce...stitnu mi vysetrovali vela krat ale to koli inemu-nic vsetko ok aj cukor len s pecienkou mam trosku problem-mam zvysene vysledky ale nic horibilne a beriem lieky pravidelne na epilepsiu kazdy vecer 1 tabl.,ale to berem uz od 19tich teraz mam 30.Ked som bola male decko nevedela som co je to pot....teda este pred pubertou ono to prislo az s nou mam vyssi testosteron,ale na to hormony brat nechcem...

IgorDS

len taká otázočka- nemáš problémy s nadváhou? Inak aj keby hej to je veľmi divné že sa až tak strašne potíš, to musí byť pre teba aj okolie dosť nepríjemné

kika1166

Keď sa ťa môžem opýtať.. akú máš výšku a váhu ??? Ak ti nič nepomáha, možno by ti pomohol lekár..možno máš nejaké problémy so štítnou žľazou alebo pod. probémy, ktoré to môžu zapríčiňovať..