Vztahy vzniknute z pokecu a pod.

momo26

v 16 som sa platonicky zapobluznil do zidealizovanej imaginarnej osoby a stalo ma to 7r zivota :)
DIIIIIIK ale uz neprosim :D

daniuska

Poznam malo ludi, co nemaju na pokeci svoj nick.Cize tam chodi takmer kazdy.Otazka je, ako sa ludia na pokeci spravaju.Kedze je to anonymne, vacsinou tam kazdy ukaze svoju pravu podstatu.Dovoli si aj to, co v reali nie.Kazdy z nas je v niecom perverzny a tam sa tato perverzita dostava na povrch.Zalezi len na tom, ci tam niekto hlada ulet, alebo vaznu znamost.Ak ulet, tak posobi ako uchyl, ak vazne, tak proste je normalny.Vela uchylov by ste v realnom zivote vobec neodhalili.Ved mozno s uchylom aj vela zien zije a ani o tom nevedia.Kolkokrat som uz pocula, ze manzel mal na pokeci nick a balil tam zeny na perverznosti a doma to bol poslusny vzorny otec a manzel.

pásik

presne tak, zoznamka cez net je velke riziko. ja osobne som mala skusenost s jednym chlapom cez net a poviem vam, ze na fotkach vyzeral ovela lepsie :P takze to ostalo iba pri pizzi z mojej strany (ale aspon som sa najedla :D ) .....no, piettro.. ak mas na dievca nejake dvojzmyselne narazky, tak daleko nepochodis a fakt dostanes nalepku uchyl..

rhea

kamos si tam nasiel manzelku a maju uz dieta :) a su obaja 100% normalni, ziadni izolovani jedinci zakomplexovani neboli...nic... takze pohoda...

piettro

ale tak clovek sa chova normalne, ziadne navrhy nic podobne a vsetky su odmerane a hned clovek dostane nalepku uchylak :)
ja by som bol zvedavy ci sa niekto najde komu vyslo nieco seriozne cez pokec

Aja02

Osobnú skúsenosť nemám, ale sestra sa tam zoznámila s jedným mužom, no a teraz sú spolu už piaty rok, sú zasnúbení a majú spolu dieťa. :)