Chcem ist do zahranicia no nemam s kym

Príspevok v téme: Chcem ist do zahranicia no nemam s kym
country

Chcela by som odist niekam do zahranicia ci uz pracovat alebo kedze na toto je uz teraz neskoro tak aspon na dovolenku kym mam este prazdniny...ja som uz mala nejake ine plany ale pokazilo sa to, ale velmi tuzim odist, neveim uz doma vydrzat ani minutu..mam zarobene nejake peniaze z brigad, teda v tom by nebol problem no nemam s kym ist..s rodinou sa uz neda, priatela nemam a kamaratky maju vsetky nejake ine zaujmy, samy su niekde rozlietane, na brigadach a pod. neviete neexistuje nejaka seriozna zoznamka kde by sa dal najst partak na dovolenku? najskor asi nejake dievca, lebo s cudzim chlapcom by som sa bala len tak ist..mne to je fakt jedno, najradsej by som isla aj sama, len to by bolo dost blbe..

Blondula

country.....ano na mallorce som bola :D ale skor som to mala zle naplanovane,lebo kamarat,za ktorym som dosla na druhy den letel za priatelkou do londyna a ja som ostala sama :D ale bolo aj tak super :P

Žužova

Škoda :D
Ale v každom prípade by som išla pokial by šlo o prácu. Tiež chcem ísť robiť preč a neni ským,kedže ísť sama je v dnešnej dobe dosť riziko ale ani hladanie na zoznamkách nieje žiadna výhra lebo nikdy nevieš :/

country

ja nepozyvam :D
ten druhy clovek by si musel vydavky zaplatit sam, tolko penazi nemam, to tak akurat pre seba by som len mala :D

blondula
to vazne? :DD
niekde pri mori? to sa mi fakt nezda ist len tak sama, proste to nie, navyse ja nie som taka komunikativna povaha, ze sa zoznamim len tak s kadekym :))
ako ich spoznam? budem sa neznamym prihovarat? to je dost nebezpecne :D
ty budes asi iny pripad ako ja :)

Blondula

blbe ist na dovolenku sama ?? tam spoznas aspon vela ludi ! ja som bola sama na dovolenke a vobec nebanujem... takto sa narychlo zoznamis s nejakym dilinom a maj ho tam na krku cely cas :D