cistenei pleti

tish

alig, ved ked sa ti precisti po ATB plet,neviem ci beries celkove alebo lokalne, sama uvidis a rozhodnes sa. hlavne sa snaz sama do toho nebabrat a radsej sa vypackaj po rucickach :)

alig

no ved to ej moj vecny problem ze sa stale rypem an tvari aj ked viem ez sa to nema!ale s tou kozmetickou som sa uz rozhodla radsej to nebudem riskovat mozno by to pomohlo ale ak nie tak tu katastrofu na tvari by som musela liecit asi velmi velmi dlho radsej to necham tak momentalne pouzivam na plet antibiotika od koznej tak uvidim sice od toho necakam ze budem mat plet ako babatko ale snad bude cistejsia.

juliana

tisch ja som mala tri roky v kuse gelove nechty teraz mesiac je tomu co som ich dala dole a nepomomhlo mi ani to....ale tak to ked som doma a nudim sa inak sa nerypkam...

tish

hlavne si najdi nejaku skusenu kozmeticku. ja som sa chystala chodit pravidelne ale kvoli ekzemu na tvari som musela prestat. myslela som si pocas prveho cistenia, ze budem flakata a cervena ale dala nejake masky a chladive gely a ked som sa na seba pozrela, tak to bolo uplne super. akurat som mala bodky ked mi odstarnovala milie. ale ked sa potom spravne staras o plet nemalo by sa ti zapalit nic. drzm palce, nech sa spravne rozhodnes

juliana

najviac si zhorsujeme plet sami bo sa rypeme a z nicoho si urobime velke zapalene vyrazky...absoulutne sa nechytaj tvare a bude to ok...ked tak raz za cas sa poriadne napar a sama si plet vycisti so servitkom iba to co je na povrchu fakt sa to neoplati sa rypat, lebo potom ti vzniknu chrasty viem o com hovorim bo mam jednu na cele :)) bola som cely min,tyzden doma a som uz nevedela co zo sebou tak to aj dopadlo.....

alig

no ved toho sa bojim ze ked pojdem potom budem vyzerat uz fakt ako zruda radsej sa an to vykaslem teraz po dlhej dobe sa mi zacian plet ukludnovat a keby som sla ku kozmeticke an cistenie mozno by mi to iba poskodilo plet!

juliana

no tazko povedat...niekomu to pomaha pri pravidelnych navstevach...ja nemam dobre skusenosti vacsinou po cisteni pleti sa mi cela tvar pozapalovala a vyzerala som fakt strasne....bola som aj na cisteni pleti ultrazvukom no to je uplna blbost to ti nic nespravi to boli len źbytocne vyhodene peniaze. a este ak tam chces ist zisti si nejaku dobru kozmeticku, lebo po vacsine tie v meste maju len kurzi porobene a moc sa tomu nerozumeju