Čierna farba na vlasoch

Príspevok v téme: Čierna farba na vlasoch
miauiii

ahojky prosim o radu naliehave...dnes som sa rozhodla zbavit sa ciernej farby na vlasoch(ciernu som pouzivala vyse 5 rokov(....nemala som k dispozicii velky vyber prostriedkov tak som zvolila blond farbu palette odtien jasny blond ci take daco....a vysledok!!!!!hroza a des...od korienkov asi take 4 centimetre,moje prirodzene vlasy mi chytilo na oranzovo zlto a zvysok vlasov tam kde mi ostaala cierna farba (neodrastene)tam to s tou ciernou ani nepohlo....takze vysledok je kataastrofalny a nemozem sa takto ukazat medzi ludmi....prosim o radu ako tu ciernu stiahnut dole a ked tak aj konkretny prosstriedok...dakujem..

sante.

Ja by som to tak jemne štrajchla najsilnejším zosvetľovačom od Syossu, keďže..čo by sa tak asi ešte mohlo stať :)

miauiii

no nedala som si hnedu pretoze moj plan je dat si ohnivo cervenu....cize som potrebovala vlasy zosvetlit poriadne...

Lulita

tak, ale co ta napadlo na ciernu davat blond? :D ved to si mohla tusit, ze to zle dopadne...skus nejaku hnedu Preference od Loreal, ale takto zrajtovane vlasy by som skor prenechala kadernicke, nech to mas v celku, lebo sama to vzdy budes mat viacfarebne, lebo dokladne si to neurobis