Zapachajuci pupok

Príspevok v téme: Zapachajuci pupok
ofinkaaa

Mam problem s mojim pupkom. asi mesiac mi z neho ide taký sladkastý zápach.Zistím to tak,že keď si ho večer po sprche čistím vatovou tyčinkou tak ta tyčinka smrdí a je taká akoby žltkastá. nikdy predtým som s tým problém nemala.Pupok mám taký uzučký,ale veľmi hlboký.Nič ma nebolí,len ten zápach je cítiť a bojím sa aby to necítil aj moj priatel,lebo sa za to hanbím.

p.d.

Mne zase nesmrdi v ritnom otvore, samo to nechapem. Mne dokonca ani moje vykaly nesmrdia:DDD Ja uzivam aj vonavku pred a po kazdom jedle.

p.d.

Myslis s usnou?:)
Ja som sa chcel opytat teba, ci si si nepomylila ten otvor. Podla mna v pupku zdraveho normalneho a psychicky stabilneho cloveka bude isto smrdiet.

p.d.

No, ak mas v pupku moch alebo nejake co ja viem mochy:) tak si ten moch, tu spinu, logicky vyberies. Potom ti prst bude smrdiet, lebo v pupku je smrad. Kazdemu smrdi v pupku. Neviem si predstavit, aky musi byt smrat v crevach:)
Ja som raz zjedol, resp. vypil 4 litre fazulovej polievky. To bola parada:)))

p.d.

Akoze mne nesmrdi pupok tak, ze by som to citil. Ak si vopcham prst do pupka a ovoniam, tak je to smrad. Ja som to spravil preto, lebo som tam mal taky moch. Viete co je to moch?:)
Chcem sa vas opytat, ak ma niekto 70 percentne postihnutie, je to plny invalid, ci polovicny?

ebi77

nic nie je nemozne, mozno nejaky zapal alebo to moze byt aj plesnoveho povodu
najlepsie ist za lekarom, nech urobi kultivaciu, a podla toho nasadi liecbu mastami vodickami