Hlavne chlapsky nazor (ale aj žensky je vitany)

Príspevok v téme: Hlavne chlapsky nazor (ale aj žensky je vitany)
polepet

ahojte, rada by som si nechala poradiť alebo aspoň vypočula vaš pohľad na vec. neviem, či ako každa ženska, ale citim sa najlepšie, ak viem čo si ľudia myslia a nerada nechavam veci len tak.
v jeden večer ma môj kamarat začal bozkavať. ja som sa potom už začala odťahovať a vyhybať sa tomu, pretože podľa mňa nemal až taku jasnu hlavu (no nehovorim, že bol opity). na druhy deň sa nikto z nas na tu temu nevyjadril a doteraz sme obaja ticho. odvtedy sme sa nevideli, ale pisali sme si. moja otazka znie: mam sa s nim o tom porozpravať? lebo neviem, či si to nepamäta alebo sa len hanbi, jednoducho neviem :D keďže sa už istu dobu pozname, nechcela by som aby sa mi vyhybal alebo pripadne ak sa na mňa inak diva, žeby si myslel že oňho nemam zaujem. ďakujem :/

MultiLevel

neviem kolko mas rokov, ale ja som napriklad vo veku, kedy by som taketo cosi nenechala bez slova. Ano, ked som mala 15, tak som cusala, cusal on a viac sme sa k tomu nevratili. Ale ak ste dospeli ludia, tak je uplne normlane sa opytat, ci ho v tej chvili osvietilo, ci sa mu zatmelo pred ocami, alebo z akeho dovodu si zacal s tebou vymienat svoje sliny.....

polepet

povedala by som, že skôr hanblivy ako typ exhibicionistu. bolo to tak, že ja som sa v momente neodtiahla, chviľu som sa nechala, ale potom som prestala. a keď sa o to posnažil neskôr, vtedy som sa odtiahla uplne.

polepet

pozname sa viac ako pol roka a v ten deň už nikoho ineho okrem mňa. nie som si ista, či si s nim o tom pohovoriť, alebo to jednoducho nechať tak a vykašľať sa na to. ak to nemyslel nijak važne (čo si aj myslim, lebo sa mi ine nechce veriť), len by som bola rada, ak by sa pri mne nespraval neisto a nehanbil sa za to.

Leela333

Logicky, ok? Asi sa mu páčiš, rozhodne sa ťa pobozkať a ty sa začneš odťahovať. Čo by si robila na jeho mieste ty? Očividne má pocit, že oňho nestojíš.

brca

MultiLEvel :D :D :D ....takže mala by si sa ho opýtať. Aj keby vyšla najhoršia varianta myslím ,že stále bude ešte celkom dobrá .)

MultiLevel

ale jasne, opytaj sa ho :) Neviem ake velke je vase priatelstvo, mozno sa poznate roky, mozno par mesiacov, ale normalne si to predsa vysvetlit mozete :) To ze sa tvari, ze sa akoze nic nestalo svedci len o tom, ze este nie je tak vyzrety aby veci riesil priamo :) Neboj sa na to opytat ako prva, podla mna je to uplne normalne, ze mas k takemu comusi otazky :D

zelovoc

spytaj sa ho podla mna...kto neriskuje nic neziska ;)...bude ta to stvat a mozes to neskor lutovat, ze si to nevyriesila...moj nazor :)

polepet

:D budem sa pytať cudzich ľudi na fore. je to vystihnute, lebo sama som nerozhodna a zrejme sa bojim odpovede, preto si myslim, že čim viac ľudi sa spytam tym viac si budem ista, či porozpravanie sa uprimne je dobry napad

white rose

do hlavy mu nikto odtialto nevidi..ved si rozober ake mas vsetky moznosti...bud bol iba opity, alebo sa mu aj pacis...tebe sa bud paci alebo nie...a bud sa s nim o tom porozpravas alebo nie..a su asi taketo moznosti: 1.spytas sa ho, on povie ze bol iba opity, ak ty nemas onho zaujem, vsetko bude v poriadku a mate ro vyriesene, ak ty ale mas onho zaujem budes sklamana 2.spytas sa ho, on povie ze sa mu pacis, ale tebe sa on nie, a prides zrejme o kamarata, alebo sa paci aj on tebe a budete stastny do smrti 3. nic sa ho nespytas a budes sa dohadovat a pytat cudzich ludi na forach 4. budes cakat ci s tym on zacne, dovtedy sa budes dohadovat a pytat cudzich ludi na forach

Mimulus

Určite si pamätá všetko. Urob to, čo cítiš. Ak cítiš, že sa musíte o tom porozprávať tak sa porozprávaj, ak ho túžiš pobozkať tak ho pobozkaj. Bojí sa! Celý život nás ovláda strach...možno sa bojí, že by mohol stratiť kamarátku, že niečo pokazil alebo si myslí, že sa na neho hneváš...