Co si mam dat na seba?

Príspevok v téme: Co si mam dat na seba?
keituskaaaa

Ahojcek,mam taky maly problem,ja viem,ze take veci mam davno vediet,ale nie som si ista..kamoska ma v juli svadbu a ja mam dvoje saty bledozelene a ruzove oboje so striebornym vysivane a dlhe spolocenske,neviem,ktore sa mi viac hodia,sak to poznate priatel tvrdi ze si mam dat oboje a kamoska ze obe mi pristane Mam kucerave cervenohnede vlasy s blond melirom po plecia,tmavohnede oci a hnede pehy ;o) pokozku mam skor tmavsiu zalezi v akom som svetle ;o) Naozaj netusim co na seba nieto este ako sa namalovat ja sa totiz skoro nemalujem ;o) poradte mi prosim niekto Dakujeeeeeeem

gabinka

skor by som povedala ze tie ruzove, viac sa hodia k tej prilezitosti.nechaj sa namalovat spolu s nevestou v nejakom kozmetickom studiu tie si s vami urcite poradia:))

rada

a ako sa namaľovať? Hlavne to nepreháňať, lebo po prebdenej noci sa ti aj tak spravia pod očami tmavé kruhy ak si ich primoc namaľuješ. Odporúčam len nejakú maskaru a tiene vo farbe šiat! V žiadnom prípade by som neexperimentovala s farbami aby si nevyzerala ako veľkonočné vajíčko. A musím si tiež vybrať - buď si namaľuješ výraznejšie oči alebo pery.

rada

keďže máš červenohnedé vlasy, tak by som odporúčala tie ružové, a akej sú presne farby, staroružovej alebo cukríkovoružovej? Myslím, že by ti išli aj k očiam keďže sú tmavé.