"Vzťah" so ženatým

Príspevok v téme: "Vzťah" so ženatým
Sova86

Ahojte.. Možno ma budete odsudzovať po prečítaní nadpisu, no predtým ako mi budete nadávať si to aspoň prečítajte......
Po skončení školy som nastúpila do jednej firmy a svoju prácu som si veľmi obľúbila... Začali prvé zoznamovačky s kolegami/gyňami... Prišli prvé porady, školenia, služobné cesty... a vlastne na takej jednej porade to všetko začalo....
Už dlhšiu dobu som si s týmto kolegom ktorý je odo mňa asi o 20 rokov starší, atraktívny vymieňala pohľady, úsmevy, mali sme voči sebe ironické poznámky a rýpali sme jeden do druhého... Raz po skončení porady keď som čakala na TAXI, mi vošiel do cesty a povedal, že ma odvezie domov, že mám taxi zrušiť... V aute sme v podstate celú dobu mlčali a bolo mi to strašne blbé a ani som nevedela zrazu ako mám začať debatu. Keď ma doviezol, plánovala som sa slušne rozlúčiť a ísť domov. Lenže vtedy preskočila iskra a skončil u mňa na byte do skorého rána. Sex s ním, no úprimne nezažila som nič lepšie.
takto sa stretávame už asi 2 mesiace..
Problém je v tom, že jeho manželka má dosť pokročilé štádium rakoviny, vlastne nedávno sa mi s tým priznal a ja mám opäť o čosi väčšie výčitky ako som mala....
Na jednej strane to chcem ukončiť a brať to nejak tak, že asi sa potreboval uvoľniť, no na strane druhej neviem aké by to bolo bez neho, či by som to vydržala....
prosím poradte mi čo mám robiť...Ukončiť to, či pokračovať v tom a znášať v sebe aj naďalej výčitky...
ďakujem...

sususu

akoze fakt...tooooolko slobodnych muzov a ty sa musis zamotat so zenatym a bezcharakternym? Ako tu ostatni pisu, on by to urobil aj s inymi lebo je proste hajzel ale preco sa tym tam pleties??? Vacsinou zakomplexovane baby sa snazia "ukradnut" inej chlapa..normalna, zdrava, inteligentna a hlavne sebavedoma baba toto nerobi.. :-/

.

to je sila..to máte obaja charakter ako milenci z nejakej nočnej detektívky na JOJke
Modlím sa za to,aby sa manželka Tvojho milenca čo najskôr uzdravila a urobila s Vami krátky proces
Myslím,že na každého dôjde a raz sa Vám to vráti nezdanené aj s úrokami:-)

smutneoci

Boze Sova, si necitala temu, co som tu ja dala: zenatym neverit... daj si pozor, aby si nedopadla podobne ako ja. Som slepo verila a teraz som sama a mam na krku hypoteku. No a ina kocka zas ostala sama s dietatom. Prec od neho, kym este nie si moc namotana. Potom uz s tym budes mat problem. Ver mi, viem o com pisem. Si mlada, zaluzis si niekoho, kto bude bez zavazkov a v posteli bude este lepsi, uvidis.

deteste

Že iskra hahaha. Nemáš na normálneho tak vezmes aj uboheho egoistického zvrhlika. Vieš čo si on myslí o tebe? Zbalil som mladú sprostu pipku, ja som ale frajer.

repka

prosim napis nam co ta tak naplna v tomto "vztahu" ... ze si obycajna handra.. ze pri predstave ze ma doma choru zenu ta to viac bavi.. toto by ti vsetko chybalo ked tak nevies bez neho vydrzat? ..to nechces normalny vztah? normalneho chlapa ktory by si ta vazil? ja tieto zeny nepochopim!!
..k chlapovi sa nevyjadrujem - to je obycajny chudak a uz len kvoli tomu by pre mna bol obycajna nula a nechcela by som s nim mat nic spolocne..

poPotvorka

neviem ,neodsudzujem ani teba ani jeho no na druhej strane z pohladu tej jeho manzelky ....... kebyze to praskne a ona zisti ,ze jej muz je neverny, prave v tejto tazkej chvíli, asi by som ten pretlak emocií neustala a strelila si rovno gulku do hlavy .... takuto "zradu" a prave v tak tazkom obdoby ,kedy clovek ocakava ,ze ta okolie podrzi ,by som proste nezvladla a rovno by som radeji zvolila zhoriet niekde v pekle a siahla si na zivot .... ano viem je to sebecke ,ked takto uvazujem no ja proste ak milujem ,tak hrozne blaznivo
a po druhe ... je ine ,ak by tej jeho manzelke nic nebolo a on si to len vymyslel v tom pripade mu nieco vo vztahu neklape a mozno rozvod bude len taka ocista od problemov .... vtedy jeho manzelke neostava nic ine ,len sa s tym zmierit a dopriat mu byt stastnym ...... ja byt na tvojom mieste ,tak sa s nim porozpravam ,ale co viem na 100% ,ze ak je naozaj chora neliezla by som s nim do postele