Život bez muža..

Príspevok v téme: Život bez muža..
jeniferSisko

už dva roky som nemala priateľa ani sex. Ako predtým som sex tiež nemala veľa krát možno 10x.. a mala som len toho jedneho priateľa.. Ale mne muži vobec nechýbaju a nie som frigidna ani nič.. ale neviem mne to vôbec nechýba, možno sem tam raz za dva týžde mi je smutno že ma nemá kto objať alebo si spomeniem na sex ale vobec ma to neláka vytvárať si vzťahy, je to normálne?.. teda cítim sa spokojne al každý na okolo si asi mysli že som lezba lebo ked im poviem že nemam frajera (mam 22) a že mi to ani nechýba a že žiadneho nehľadám tak na mna pozeraju ako na chybnú.. Ale fakt neviem, ja som už ako keby bola na mužov imúnna maximálne s nejakým poflirtujem ale žiadny ma nejako viac menej nezaujme. Vlastne som si všimla že o nič ani neprichádzam, ten pocit slobody je super a nejako asi najviac ma tak demotivuje to že na okolo vidím iba take nudné vzťahy stereotipne, dlhorocne, také zo zvyku a ked ich vidím aky su spolu nudní tak si poviem že toto mi vobec nechýba, alebo sa tajne podvádzaju vzajomne. Ale to je len také konštatovanie ja sama nemam pocit že by som niekoho musela mať iba preto aby som si mohla odškrtnuť kolonku - mam frajera. Lebo niektoré kamošky ani mesiac nevydržia byt nezadané. Najradšej by som bola keby som mala také kamošky ktore su tiež takto že nepotrebuju byť vždy s pratelom ale chceli by sa aj zabávať.. Najradšej by som chcela cestovať spoznávať svet, zaziť akcie, mne chybaju skor len tie finančné prostriedky aby som si mohla co najviac užiť svet a to co ponuka, samozrejme nechcem peniaze od chlapa ani nič. Aj teraz som sa snažila nahovoriť kamošky nech ideme na babsku dovolenku ale oni sa od mužov nepohnu :/.. Neviem ja to citim tak že ja nemám rada ani deti, vobec po nich netužim vždy ked na to príde reč je mi trápne lebo vo mne to nevyvolava žiadne emocie. Ja mam chalanov kamošov zavidim im že oni si cenia kamaradstvo viac ako lasku, ženy ked su vo vzťahu na kamošky zabudnu.. tie moje maju coraz menej casu. Ste tu nejake také co zijete bez muža a ste spokojné?.. Ja by som najradšej chcela mať v buducnosti nejaky spoločny byt s kamošmi tak ako v priateloch alebo mať take kamošky ako mala Carrie.. to je podla mna najlepšie..Mne ta predstava nepride tragické ani nič, lebo každý vzťah raz vychradne a upadne a nebude vždy romanticky.. A oblsať sexu tiež nejako nerišim, lebo ak mam sem tam par krat do mesiaca chuť na sex to ma prejde aj tak :D LEBO ja sa nedokažem s mužom len tak vyspať na jednu noc. Takže to neriešim. A manželstvo vobec neuznávam, neviem vobec netužim o tom krácat ku oltáru atd. Niekdy si myslí že to je choré ale preco by to malo byť ked clovek len nežije podla predlohy ktorú ho učí spoločnosť... Maximálne si viem predstaviť život s mužom ale s takým ktorý nechce deti a manželstvo a to je to že takí asi nie sú... Ne ste tu nejaké ženušky ci len ja som nejaka "ina" ? :D

sweater.

www.helpx.net napriklad, takychto webou je viacero, osobnu skusenost zatial nemam, chystam sa o par rokov, teraz som si zvolil inu cinnost ktora mi nedovoluje odyst na dlhsie obdobia. ale kamarati tak isli, pri opise pouzivali slova tipu, najlepsi zazitok v zivote a pod. :)

jeniferSisko

nemala som amaterov boli celkom dobrý len sa mi už potom nepacili a nic vo mne nevyvovalavi emočne ani fyzicky.. prišli mi streitipný

sweater.

ha sranda, ja to mam take iste len som chalan :) este aj tak isto stary. mozno ti to nechyba lebo uz niekoho lubis a nechces ho vymenit za nic, tak ako ja a meno tej mojej vyvolenej je sloboda :)

jeniferSisko

No ja neviem ci som asexuál. Mna predstava sexu vzrusuje teda okrem orálneho a analneho tie sa mi hnusia. Ale ako taky normálny sa mi páci. Mne ide skor o to že ja si nejako nepotrebujem kompenzovat tak ze sa sem tam s niekym vyspím lebo si neviem predstavit ze by som sa s cudzim muzom len tak hodila do postele a pomilovali by sme sa. Moje kamosky co su slobodne to niektore dokazu ale ja by som sa citila maximalne zle. A s orientaciou nemam problem ja som hetero na 100% o to nejde. S babou sa dokázem maximalne bozkávať nic viac ale pride mi smiesne povedat zene zalubene lubim ta. Proste nie som lezba. Ja ked som nieco aj riesila ja som sa vzdy velmi prudko namotala na muza, castokrát to bolo len kvoly tomu ako vyzeral ze ma pritahoval fyzicky ale cim viac som ho poznala tym viac mi isiel na nervy , vsetko mi na nom vadilo a uz som sa potom aj ríchlo od-motala a zacalo ma to nudit, lebo mi prislo to celé take ako keby o nicom. Lebo som rozmyslala ze to je otrepane, a zase tá zalubenost pominula a uz by to bolo len o stereotype a neviem ku sexu sme sa ani nedostali. :D Proste som si hovorila toto je to o com vsetci básnia, toto mne má chýbať .. ved to je nuda nic na tom neni. Take pocity proste aj po prvom bozku, hm toto nič nebolo.. Alebo ak by mi išlo o to že sa ukojiť, orgazmus si viem spraviť aj sama, rýchlejšie ako kým sa mi tam chlap vyšprtá a najde si "štyl" ako a co. Ale podla toho opisu co si písala o asexuáloch tak mam z toho tie zakladne crty ze nevyhybam sa takým románikom ze proste ak na nejakej zábave alebo v bare náhodou stretnem sexy muza s ktorým to iksrý skonci to len pri bozkoch a v naruci ale do postele snim nikdy nejdem lebo tam už mi zase zasiahne hlava ktora mi povie že sex na jednu noc je taky lacný. Nič pre mňa. A niekedy mi k tomu dopomožu aj chlapi že mi vobec nechybaju lebo mam pocit ako keby chlapi naozaj delili ženy na dá mi a nedá mi. Lebo ako náhle im povieš že nemáš zaujem nechces nic viac nech si nerobia iluzie tak pre nich prestanete existovat, tam sa odhalia tí ktorým išlo hlavne len o to... Ja aj ked mam predstave alebo sny tak tie sa týkaju jedine toho že sa kdesi túlam v krajinách, chodim po svete, po meste, fotím, obdivujem prírodu, zvieratá, stretavam zaujímavych ludi, zabavame sa vecer pri ohni, pri hudbe, spoznávam kulturu, uchutnvam jedla a kadeco takéto proste chcela by som vidiet krásy sveta kym ich človek ešte všetky nezničí priemyslom. Nehovorím že netužim po romantickej idealnej láske, ale už si proste viem uvedomiť že to je totálne nereálna iluzia lebo žena a muž su dve a dve. Ja som mala o láske predstavu ako o fatálnej osudovej veci, dokonca o láske na prvý pohlad ( ktoru som raz zazila, bolo to na dovolenke mala som 18 :D ale proste viete ten pocit ked na seba pozerate neviete zo seba otrhnut oci a neviete ani jeden jazyk toho druheho a nezmozete sa na slovo, a proste ten pribeh je taky ako z nejakej trápnej romantickej telenovely a strašne krátky odohral sa v rozmdí jedneho dna ale podla mna to bola moja najkrajsia udalost co sa týkala muža :D ) ... no a v realite je láska len taka no ako trojdnová ohrievaná polievka..