Ako by ste chceli prezit svoj posledny rok zivota...

Meretseger

No, tak pokiaľ by to nebolo podmienené tou rakovinou, tak by som chcela vydať oba rukopisy, aby tu po mne niečo ostalo, vykašlala by som sa na školu a postupne by som to zrátala ľuďom, ktorí si to zaslúžia (hej, bola by som pomstychtivá), plus by som, ak by to šlo, vycestovala do Egypta, konečne si to tam omrknúť.
Problém je v tom, že pokojne môžem aj teraz prežívať posledný rok života, keďže mám výrazné suicidálne sklony, takže by som to videla aspoň na vydanie rukopisu/ov a až potom sa môžem v pokoji odpraviť...

poPotvorka

Mimulus .... keby bolo na mne, poslala by som ta osidlit Mars ako prveho pokusneho cloviecika ..... mozno by to pomohlo aj na tie tvoje zivotne postoje ci smutky

Blondula

ako tak citam,mate krasne sny a predstavy :D ale keby to naozaj bolo tak,ze clovek ma rakovinu a posledny rok zivota,tak pol roka clovek stravi v nemocnici a este posledny stvrt rok dokonava doma na posteli v strasnych bolestiach :-( a to nehovorim,ze sa treba vyvarovat aj najmensej infekcii,ochorenia :-( takze asi tazko clovek v takomto stave premysla,ze kam by chcel ist,kedze jedine zelanie bude mat,zomriet v klude a doma :-(

PoPotvorka

:) zaujimava otazocka bruno...
ano ,asi mas pravdu ,ze to nema vyznam ..... lebo aj ked hriesnik napraveny ma neustale urcity vztah k hriechu ,cize by mi ta ocista bola asi tak na dve veci ..... a sama som hriesnica ,kto by dnes nebol ,ze ?