Teplota v dnešných dnoch

p.d.

Ja som pred nedavnom kupal na dvore nasho psa. Ona salela jak besna, nechcela sa "osprchovat":)
Vcera som s nou bol pri rieke a pozeram a ona sama skocila do vody, len co uvidela vodu. Este aj ja som sa musel kupat:)

lilyiankaa

toto teplo je riadny zabijak ..už som zlá,keď musím ísť niečo vybaviť do mesta a keď prídem spotená, to tak neznášam .... klímu v aute si zapnem vždy, to by som asi už bola uvarená, upečená ..včera som šla spať k rodičom, ale keď som zbadala v mojej detskej krásnych 36, som sa otočila a zamierila späť do bytu, kde máme príjemných cez 20 stupňov
ako ja mám rada leto ..ale nie tento extrém .. keby bolo 28-30 som spokojná, vysmiata .. dá sa pekne kúpať a nie jeden deň 16 a druhý deň 36 stupňov .. mňa to aj strašne unavuje to horko

Lulita

mimulus zatepluje baraky, ale to je financne dobra brigada :))

ja idem na vysetrenie, tak sa idem opiect po ceste trochu

p.d.

Ja uz mam aj sietku na okne a aj tak mam komarov. Posledne som zabil nejakeho brutal tucneho, pekne sa pri mne vypasil.
Uz ma tie komare nebavia a kaslem na nich. Akurat, ze vcera mi jeden sadol na celo, a ja som sa tresol po tvari:))) Asi som si zvykol byt pokusany, nakolko mame takeho dost diveho psa, nejaky terier.

nastvana

paprika neskutočne ti závidím ,ja som ešte hore nemožem spat,už som sa tri krat prezliekla,mam tu v byte 30 stupnou a neviem kolko krat ma postipal komar,čo by som dala za 20 stupnou

paprika@azet

aj dnes tu bolo iba 19 a aj najblizsie dni to nevyzera ruzovo chcela by som aby aj tu bolo take taplo ako doma na sr ale tu to urcite nehrozy:-)