Permanentný make up - obočie

Príspevok v téme: Permanentný make up - obočie
Milica_PM

Ahojte baby, chcem sa spýtať akú máte skúsenosť s permanentným make upom obočia. Dala som si štvrtok spraviť čiarkovanou metódou, tvar je krásny, vypadá to ako prirodzené chĺpky, jediný problém je, že je to zatiaľ šialene tmavé, kozmetička ma na to upozorňovala, že to výrazne vybledne až po pár dňoch keď opadajú chrastičky. Chcem sa preto spýtať, akú máte skúsenosť? Kedy Vám začalo blednúť? Po koľkých dňoch od aplikácii?

luciaa13

ešte by som sa chcela opýtať báb ktoré maju vytetovane obocko, ci si ho mám a ako často natierat kalciovým kremom.. alebo si ho nemám kremovat? čo bude lepsie? dik

luciaa13

Ahojte :D Ja som si akurát v pondelok nechala urobiť PMU ( pernamentný make up ) pocity sú úžasné, je to super ráno vstať s obočím :D nemusím si ho kresliť :) mám metodu čiarkovanú, je prirodzenejšia a obzvlášť keď si chce dať PMU mladá baba :) bolesť je mierna, pani kozmetička mi obočie natrela mastičkou anestetikum a cítila som len škrabkanie :) natieram si ho Kalciovou mastičkou. Kým chrasty odpadnú trvá to cca 7 dní. Mám ho teraz moc tmavé, ale po čase keď chrastičky opadnú obočko trošíčku vybledne ( ževraj o jeden až dva stupne )
no na korekcii kľudne môžete požiadať , aby vám ho trošku ešte pretetovali, aby bol tmavšie. Ak by ste mali nejaké otázočky ešte, na ktoré budem vedeiť odpovedať, rada pomôžem :)

karolinka122

ja som nasla na nete tento salon, tak toto je teda praca na 1+ , tusim si tam spravim cestu, aj ked to mam 200 km, ale vidim, zeby to stalo zato...

www.beautycenterkomarno.sk

karolinka122

pre beautystudio...skoda, ze na stranke nemate galeriu hotovej prace, bez toho, aby som videla niekolko klientiek, len ich napr. obocie odfotene, by som nemala odvahu ist sa niekam tetovat, lebo niektore tie salony co maju na galerii aj nafoteny permanentny makeup, tak by som ich za taku pracu zazalovala, kedze je to natrvalo na tvari....

novmaria

Ja priamo skúsenosť nemám, ale moja mama áno. Nechala si to urobiť pred niekoľkými mesiacmi a naozaj to vybledlo, nemusíš sa báť. Bledne to postupne, povedala by som, že to netrvá len niekoľko dní, ale i napríklad jeden dva týždne. To asi záleží na tvojom obočie a práve tej metóde.

Milica_PM

Aj ja ďakujem Sonja, no je to veru ťažké odolať trošku tomu pomôcť, ale všimla som si dnes jak som si to jemne natierala, že na vat.tyčinke ostali drobnučke chrastičky, tak už to snáď pôjde rýchlejšie teraz...

Sonjaa

Dík za podrobný popis Milica.. Podľa toho si asi teraz vyberiem to čiarkované. Tiež mám miesto, kde som si roky (od 15-tich) vytrhávala obočie a tiež tam mám riedke a chcela by som ho dotetovať...
Len si dávaj pozor na tie chrastičky a nesnaž sa urýchľovať hojenie, ani to nepreháňaj v množstve tej kalciovej mastičky.. A hlavne si daj pozor, aby si si pri natieraní obočia nestrhla tie chrasty, lebo ti odíde aj farba a treba to opraviť .... No a znovu čakáš na vyhojenie ....

Milica_PM

Mne povedala kozmetička, že kým opadajú chrastičky trvá to 5-7 dní...ona mi na začiatku predkreslila tvar, ešte sme to trošku pozmeňovali podľa mojich predstáv...keby to nebolo také tmavé tak to ani nevypadá ako tetované, tie čiarky si nepredstavuj ako vyslovene že čiaročky, to je len taká technika, a naozaj to vypadá ako keď ti rastie obočie. Trošku mám v predu vytetované aj v mieste kde som nemala skoro žiadne chĺpky, respektívne som si ich vytrhala a už mi tam skoro nerástli. Podľa mňa je čiarkovaná metóda určite prirodzenejšia ako normálna, preto som si ju aj vybrala. Chcela som proste trošku upraviť tvar lebo mi vždy pri líčení zabralo najviac času obočie kým som ho zvýraznila trošku a upravila tvar. Takže ja som veľmi spokojná s touto metódou, už nech mi len tie chrastičky vypadajú...