Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
marlene

zdravim.po precitani tohto mojho prispevku si asi budete mysliet,ze mi preskocilo :),ale jednoducho ma zaujimaju rozne nazory,skusenosti,postrehy...ide o to,ze sa domnievam,ze som tehotna.mala som nechraneny styk s chalanom(s tym,ze sa vlastne podla vsetkeho ani nespravil),plodne dni som vtedy nemala a o tyzden na to som dostala menstruaciu(nemeskala,prebiehala ako vzdy).napriek tomu som stale stresovala,tak som si pre istotu spravila tehotensky test - vysledok negativny.to ma uz uplne ukludnilo a prestala som na to mysliet.o par dni vsak nastal problem,ktory stale trva...zacalo ma boliet v podbrusku a obcas aj vajecniky.bola som s tym u gynekologicky,no ta mi nic nezistila.myslim,ze som si to cele nejako vsugerovala,nedokazem na to prestat mysliet.dalsia menstrucia mi ma prist o tyzden,tak dufam,ze sa naozaj dostavi.kazdopadne mam strach,neviem,ci s tym tie bolesti mozu nejako suvisiet s tehotenstvom alebo ide o nieco ine...

marlene

samozrejme,ze nie.to je taky ten pripad typickeho neuvazeneho konania,pri ktorom zauradoval hlavne alkohol,ktory ale nic neospravedlnuje

cili@azet.sk

chapem ta ale na druhej strane mozes byt rada ze niesi tehotna 21 rocna matka hm a vlastne chodis do skoly lebo ak ano tak bud rada ze niesi tehotna no a pockaj na dalsiu menstruaciu a chod k lekarovy ale ja si myslim ze to nieje nic vazne:-)

marlene

neviem,ci na to myslim,lebo ma to boli alebo ci ma to boli,lebo na to myslim :)zjavne ale nieco v poriadku nie je -ci uz je to tehotenstvo alebo nejaky zdravotny problem,znervoznuje ma,ze mi nic nezistili

cili@azet.sk

hm no neboj sa nicoho vsetko dobre dopadne podla mna niesi tehotna a pockaj si na druhu menstruaciu a prestan nato stale mysliet:-)

didy17

ahoj, suhlasim s cili, ak ti vysiel test negativny, ani gynekologicka nic nepotvrdila myslim, ze nemas dovod na obavy. Nabuduce si treba dat viac pozor, ber to ako ponaucenie. A ak bolesti neprejdu tak navstiv lekara este raz nech najde pravu pricinu.
Drzim palce:)