Strata vedomia kazdy den?

Príspevok v téme: Strata vedomia kazdy den?
breaca

Dobry den, chcela by som sa spytat na vase rady a tipy. Od januara tohto roku mam cudne stavy bezvedomia- niekedy to trva len zlomok sekundy, niekedy cele minuty- neviem si vybavit kto som alebo kde som, alebo preco robim, to co zrovna robim; casto stracam aj pojem o case. velmi casto sa vidim "zhora", nie vo svojom tele, casto si necitim telo (ako keby mi moje telo ani nepatrilo). V poslednej dobe sa mi tiez vyrazne zhorsila pamat, schopnost koncentracie a pozornost. Lekar ma odporucil neurologovi, este stale cakam na vysledky poslednych testov ale vyzera to (podla neurologa)na epilepsiu.
Minuly tyzden som bola na vychadzke do hor,v polovici cesty sa mi zatocila hlava a vobec som nevedela, kde som ani ako som sa tam dostala- nebyt toho, ze so mnou bol priatel, ktory ma bezpecne dostal az k autu, tak neviem, ci by som tam este doteraz nebludila...
Stavy sa mi opakuju coraz castejsie- momentalne kazdy den (pocit "abstraktnosti", nevedomia), pred dvoma dnami som registrovala silne zasklby v koncatinach...tiez sa velmi rychlo unavim (co nebolo predtym bezne). Prosim, poradte mi, nielen ako riesit taketo stavy ale aj ako to povedat mojim tazko chorym rodicom (mam 29 rokov, pracujem a zijem v zahranici, mam tu uz vybudovane pevne zazemie- rozhodne im nechcem byt na tarchu na SR,to by nic nevyriesilo). Tiez, aku pracu by som mohla robit? (momentalne pracujem manualne na cerstvom vzduchu na polovicny uvazok, som s takou pracou spokojna- praca v kancelarii je pre mna nemyslitelna, lebo trpim klaustrofobiou)...chcela by som otvorit utulok pre "vyradene" laboratorne zvierata, tu v UK, ale neviem, ci budem mat na to dost sil...

irena g

Vyskusaj pit bylinkove caje na zapaly, ale sypane, alebo praskove napr. himalajske, su rozne zmesi, striedaj ich a postupne si preliec vylucovacie organy. Pozri aj rady RNG na jeho stranke.