Dalsi co ho nebavi zivot

Príspevok v téme: Dalsi co ho nebavi zivot
sani

Ahojte.
Neviem preco tu pisem asi koli moznej rade...pomoci aj ked je tu takychto prispevkov dost

Je to uz dlhsiu dobu som mierne introvert.
Ale v poslednom mesiaci sa to zhorsilo a zhorsuje.ano nechce sa mi zit nebavi ma uz zivot.koli tomuto problemu upada moj vztah a trpia aj deti.nastivil po tajme psych.a zacal uzivat tablekty lebo som uz uz spachal samovrazdu.manzelke som sa zdoveril ze beriem tyzden tabletky a dost so bol otupely.nevedela ze som chcel sa zabit len koli tomu ze mame problemy vo vztahu som jej povedal.tak mi akazala ich brat dalej.ze som iny ako predtym.co mam robit?dhorocny vztah mi nejako nefunguje asi v tom vidim problem ale rozviest sa?mame deti a neviem ci.je to to co chcem...co ked to nie je ten problem..nemozeme si dat ze pauzu ked mame rodinu a zavazky.neviem ako stoho von..doma somvela krat ako duch do seba zavrety.nemozem jej povedat ze som sa chcel zabit a aj sa chcem.ak zacnem bra tableky opat to na mne bude poznat...co mam robit? Nie som ziadny soc.pripad mam skoncene vs skoly a zamestnanie takze nie som v exist.problemoch.
Dakujem za rady

Sani

Ahoj jedulka

Zene na mne velmi zalezoi avsak mi nedovoli brat lieky. Dat si pauzu na 14 dni?ved ledva chodim 3x po 1.5 hodiny do posilky alebo behat lebo ma nepusti.o tom ze niekam von ani nehovorim..mozno par krat za rok aj to su kecy.alebo pc hry tiez boli okolo toho kecy ze preco radcej nespim a rano byt snimi..
Nebojim sa vyjst zo stereotypu vlastne aj chcem byt sam...ale sa bojim ze to bude asi docasny pocit.mas pravdu ak by onemocnela nemal by som cas rozmyslat...
Mas pravdu ja som velmi zatrpnuty a potrebujem nejaky naboj.resp predtava niekoho sexy co ma nakopne sa mi velmi zamlouva :) pohybu mam tak pomenej chcel by som viac ale ako vidis okrem tych 4 hodin tyzdene nemozem.

Dnes sme sa zase povadili...ona je velmi citliva .lakala ze co budeme robit ked som taky aky som bez duse a nedokaze byt bezomna...velmi ma to bolelo ked som ju videl..a tu je prave ten bludny kruh z ktoreho nemozem vyjst.preto myslim na samovrazdu

jedulka

Ahoj Sani,všude jsou nějaký problémy, ale problémy jsou od toho aby se řešili.Člověk by si nikdy neměl lhát sám sobě.Zjisti s čím to máš vlastně problém.Naznačuješ,že s ženou,ale ženě na tobě záleží, když ti ještě radí brát si léky.Nevidím u tebe jediný důvod proč by si nemohl manželce říct, že ti problém přerůstá přes hlavu a chtěl by jsi být čtrnáct dní sám.Pauzu si nemůžeš dát? To jsou jen výmluvy, že nemůžeš odejít.Ty se popravdě bojíš vydat se do "světa" a opustit zajetý stereotyp, který funguje.Už teď tam všichni s tebou trpí, když rozumně odejdeš jako si vyčistit hlavu, všem a hlavně dětem se uleví.S lidmi jako ty je to těžké.Potřebují mít pocit že žijí ale sami si radost, ze života neumějí udělat.Potřebují nějaký náboj,lidi energický,pozitivní, sexy atd.A samozřejmě ti musí rozumět.Nejhorší na tom ze všeho je, že kdyby ti vážně onemocněla žena a =někdo= by se musel starat, tak bys fungoval na 100%.Musel by ses starat o ní a o děti a na sebe samotného by ti nezbyl čas.A bylo by po sebevraždě.Píšeš, že máš VS,předpokládám, že jsi chytrý, tak už potřebuješ jedině kopnout do zadku.Dělej se sebou něco,cokoli ale dělej.Psychiatra a hooodně pohybu.

sani

Pretoze ako som spominal na samovrazdu som mysieval uZ davnejsie tak preto neviem ci je ona ten problem naozaj.ak by som si dal tabletky som uplne lahostajny.myslim to tak ze nemyslim na problemy ale to nie som ja co jej prekaza a aj mne

sani

Dakujem za odpovede.
Pozname sa uz 9 rokov manzelia sme 6rokov mame deti 4a 1 rocne ona ma 30 ja o dva menej. Ja si len neviem predtavit nechat ju s dvomi detmi co by bola velka psych afyzicka zataz (existencne nie zaraba 2x co ja ) a ze by som nemohol deti vychovavat a vychoval by ich niekto inac...ved viete kaxdy chce mat deti ako svoj obraz len lepsi. Starsie dieta uz rozumie ze nie co nie je medzi nami ok.neviem ako by to bral.co by povedala rodina atd...a ako som povedal neviem ci by to bolo to co naoaj chcem.
Prinam sa.problem je vo mne.boli sme mladi a ja som si hovoril ze sice nie je pre mna dokonala ae mam ju rad a nejako to ozeliem..ved sa musia robit kompromisy...ale uz to po takom case nezvladam.

Najma sa bojim Ze ak by sme sa rozisli vsetko by sa na mna hned nakopilo naraz a nezvladol by som to.deti.rodina otazky .vyhrazky...ked som skusal zene naznacit bola stoho hotova a mi plakala ze preco a ako ich mozem nechat ze ona ma velmi lubi atd...a lubim ju aj ja..

Dakujem za odpovede a prepacte za gramatiku nikdy som ju dobre evedel a este pisem cez mobil :)

Cindy35

mate deti, mate pre koho zit.
ak by ste sa obesil alebo inak sa zmarnil, hrozne by to tie deti poznacilo - na cely zivot
ak vam nevyhovuje manzelka, to sa da zmenit predsa. kvoli jednej zene sa predsa nezabijete, vsak ich je nazemi skoro 4 miliardy..

Mimulus

+ existenčné problémy, 2 roky som nezamestnaný...Bohu ďakujem, že nemám momentálne deti.

p.d. - palec hore :)

p.d.

Ja len uplne kratko. Dostal som do nosa od stokiloveho chlapa a nezlozilo ma to. Zena so mnou roky nehovorila a skoncil som na psychiatrii.
Prajem vsetko dobre.

Mimulus

Pridaj sem bezdetnosť, neúprimnosť, neschopnosť komunikácie, hnev, sklamanie, zbabelosť, frustráciu, závisť...a 10 rokov spoločného života.

S pozdravom Mimulus

&

Môžem ešte vedieť koľko máte rokov. Ak táto nespĺňa vaše očakávania možno ich splní iná. Netreba hádzať flintu do žita.

p.d.

Ak ta manzelka napr. depta, tak od nej utekaj, lebo uz teraz je to s tebou fakt zle. Ak je to len tvoj pocit, tak sa ho snaz zmenit, skus s nou mat viac zazitkov, niekam chodte, nesedte len doma ako depkaci.