Norethisteron (liek na oddialenie menstruacie)

anny...

Ahojte, ja viem tak, že tento liek je iba na predpis. Užívala som ho pred rokom a nemala som sním vôbec žiaden problém. Za dva týždne, čo som ho brala, som neužila ani jeden panadol. Nič ma nebolelo

ivana391

baby nebojte sa toho...ja som to brala ked sme sli na dovolenku, a ked som s tym prestala tak cca treti den som to dostala...musim vsak povedat ze ten 1. den to bolo dost drsne...bolelo ma brucho, ale zazila som uz aj horsie...prv som nebrala panadol femina, ale po obede som uz musela, a vecer uz to bolo ok... a na druhy den uz neboli ziadne bolesti a ked sa objavili tak len malinke...ja som s tym nemala problem, no neviem ako vy..na kazdu to bude mat iny vplyv, tak treba skusit, a ozeliet tych par dni s bolestou :) myslim si..majte sa pekne

Jenni1995

Ahojte ja som to brala na dovolenke a uplne v pohode aj potom.No len sa chcem opytat ci gyn. predpise aj 2 balenia ked ho o to poziadas?

blondula

Laurina.....vobec tam nechodim rada.od porodu je skoro 10 mesiacov a som tam jak na hodine klavira :-( pred 2 mesiacmi som bola na operacii nejakej cysty,ci zrastu ani neviem uz .mala som cisarsky.ale vcera som konecne po 2 tyzdnoch dostala menzes,takze navsteva sa odklada :DDD

tpch

Dada by skor ako Norethisteron potrebovala poriadne silne sedativum :-D
Asi jej tie hormony lezu na mozog, ale aj to moze byt nasledok takejto "samoliecby" :-D

jankaaaaaaaa

takze nevidim v tom rozdiel ked si normalna zdrava zena kupi tietabletky saa ako ked sa objedna a bude cakat dva tyzdne kedy bude mat gyn. volno aby jej dal recept..

jankaaaaaaaa

tie niesom zato aby sa tak tabletky predavali bez predpisu. ale uz sa niekomu stalo ze ich lekar nepredpisal? nie, predpise ich normalne lekar kazdej zdravej zene..

Laurina22

Dada ano,ja rada roztahujem nohy svojmu gynekologovi,neskutocne sa na to vzdy tesim ked idem za nim a strasne ma vzrusuje,ked ma obchytava v tych chirurgickych rukaviciach,uhm,asi mu idem zavolat,ci mozem v pondelok prist...

SI TY NORMALNA???

blondula

dada...nebud podrazdena !!! :D ano,chodim kvoli kazdej picovine roztahovat nohy,lebo ako 15 rocna som mala vaznu operaciu a mohla som zomriet,takze odvtedy chodievam pravidelnejsie ako ine zeny ! inak uz od tych 15 mam gynekologicku :D nevravim ze mi je to prijemne,prijemny je ten pocit ked odchadzam a som v poriadku.....