Husty vytok

Janisk

Dobrý deň, už asi cc rok mam biely výtok. Zo začiatku to bolo že iba običajni, potom začal pachuť a nakoniec bol žltia v tom niejaka emulzia.
Keď som sa pýtala mami povedla mi to prejde.
A už od teho preslo 2 roky a stále tím trpím teraz mam výtok každý deň, a nehorázne svrbí.
A keď som bola pri lekárke tak mi povedala že som tehotná. (Som byť nemohla lebo v tom čase som nikoho nemala)
Poslala má k ženskej ake bohužiaľ v tedi nerobila a keď som choduevala k obvodnej tak Ma mynuli tyzeden vihodila kebo že symulujem .
No a teraz sa už veci pohli mám 16 a aj priateľa.
som mala až taký lepkavy .
Celkom sa bojím čo to je .

Nina44

Zdravím , tiež mám trochu strah ze som tehotná ..."moje dni" mi meškajú už niake 4 dni. Niekedy sa mi stáva ze trochu meškajú ale nestáva sa to bežne . Pred 4 dňami ma začali bolieť prsia ako keby som mala dostať krámy no nedošli mi a 2 dni na to som spozorovala hustejší výtok bez zápachu , prstniky ma už nebolia a mna napadlo či som nemohla otehotnieť tesne pred "mojimi dňami"

zajacik92

ja by som sa chcela opytat ci moze zena niet aj tyzden pred menstruaciu ci je to mozne otehotniet nie len cez plodne dni

simeon

ahoj! som dnes pozeral nieco na zapchu a nasiel som na jednej stranke aj o takom probleme ako mate vy tak si pripadne pozrite stranka je na alternamedica.sk tak snad nieco vhodne sa pre vas najde. drzim palce!

eeeeee33

Ahojte, ja som tiež mala hustý biely výtok. Bola som u ženského lekára a ten mi dal na to taký krémik a už to pominulo. Niekedy na to dávajú aj tbl. Neviem od čoho to záleží. Ale nie je to nič nezvyčajné ani "vážne". Netreba sa ničoho báť :)

cucci

AHOJTEE.PROSIM VAS PORADTE MI NIEKTO.UZ SA SKORO ROK SNAZIME O BABO A STALE NIC.MAM 30 DNOVY CYKLUS A POSLEDNA MENSTR.BOLA 10.9. SNAZILI SME SA ,AKO VZDY CEZ PLODNE DNI A DNES SA MI OBJAVIL HUSTY BIELY VYTOK NEPACHNE NESVRBI NEBOLI.CO TO MOZE BYT????PROSIM PORADTE MI NIEKTO

damienka

potrebovala by som tiez pomoct, mam tiez husty tvarohovy vytok uz nejakych 5 dni, posledne 2dni bolesti prsnikov, podbruska tiez aj ked pred menzesom ma boli len par dni pred nim a teraz dlhsie, bolest hlavy pravidelne kazdy den..mam dostat menstruaciu v najblizsich dnoch,uz dnes no zatial nic..nikdy som taky husty vytok nemala ..neviem ake su priznaky zaciatocneho tehotenstva ale dufam ze toto to nebude aj ked v jednej diskusii som citala ze bolesti prsnikov a husty vytok to mozu znamenat ..prosim ak mate niekto s tymto skusenost poradte

ty kokos

ahojte ....ja mam tiez taky problem ....uz odst dlho mam vytok .....ani nazapacha ....v poslednom case ..sa trocha zmenil on bol taky priesvitny a bolo ho vela ....ale terz uz ho skoro ani jiet je biely ...a mam ho pri stolici ...