Pokaslala som to. Co s tym?

Príspevok v téme: Pokaslala som to. Co s tym?
timea24

ahojte. od decembra som sa stretavala s jednym chalanom. bol mily, zlaty.... a aj ked nebol moj typ, akosi sa mu podarilo namotat ma, proste som sa asi zalubila, aj ked som to neplanovala. prve tri mesiace, asi do februara to bolo v pohode, kazdy den sme boli v kontakte, nerobilo mu problem napisat, zavolat mi, cez vikend sme chodili von. raz sme boli vonku a proste zacal rozpravat o svojej byvalej, bol s nou skoro 6rokov a vyslo z neho, ze doteraz sa vidavaju na nejakom nabozenskom stretku, ci co to je a ze mu vadi, ak vidi, ze sa bavi s nejakym inym chalanom atak. proste, nebolo to prvy raz, co o nej rozpraval a zrazu som mala pocit, ze to este sam nema vyriesene a uz riesi mna, tak som mu povedala, ze sa uz neuvidime. este v ten vecer ma odprevadil domov, isli sme asi pol hodiny peso bez slova. pri dverach sa ma este spytal, ci mi nejako ublizil al. nieco urobil, a ze to nechape, ale bude to respektovat. tak som mu povedala, ze som mala pocit, ze este stale to s byvalou nema vyriesene a ze mam pocit, zeby to este mohol skusit nejako urovnat a vratit sa k nej, na co on povedal, ze nie, ze uz sa dokopy nedaju. mne to bolo velmi luto, lebo cely cas som bola ja ta, kt. to nechcela brat tak vazne, lebo on stale, ze on chce vazny vztah. na dalsi den pozeram ze si ma vymazal z fb, tak som mu napisala, ze mi je luto, ze to takto skoncilo a ze si ma nemusel vymazavat, na co on zareagoval, ze si ma nevymazal, ale zrusil ucet a ze co vlastne chcem. ptm mi volal, nedvihala som,...zavolala som mu tak po tyzdni, ze neviem, co chcem a on ze ci sa chcem este stretnut a vydiskutovat si to. tak sme sa o5 videli, dali to do poriadku. ja som si ho ale z fb vymazala, vsak som myslela, ze zrusil ucet navzdy, no po 2tyzdnoch ho obnovil a nastval sa na mna za to. ptm mi o5 pisal, ci som uz na neho zabudla a ze ako sa mam. tak sa nasa komunikacia na nete nejako tahala asi dalsie 2 mesiace, volal ma casto von, no velmi sme sa nevidavali, lebo som mala strasne vela veci do skoly, posl. rocnik na vyske, dp som nestihala pisat a tak sa stavalo, ze som ani jemu obcas neodpisovala. vzdy to bol ale on, co mi sam prvy napisal, no obcas som bola strucna, ptm nastvana, kvoli tej dp a skole, proste neskutocny stres som mala. teraz mi pisal opat asi pred 3tyzdnami, ci som si ho este nevymazala a ci som uz v pohode a uz sa da so mnou stretnut, tak som mu pisala, ze hej, ale ze do statnic tomu tak davam cas. tak sa ma pytal, ci sa do statnic nestretvamae, a ja ze to uz nechavam na neho. asi pred 2 tyzdnami mi volal, ze je pred nasim blokom, ci nezidem na kus dole, ale nebola som doma, tak sa ma o5pytal, co mam nove a tak. v pohode sme pokecali. teraz pred par dnami som mu pisala, ze ako sa ma, co ma nove, tak dost bol strucny, ale pytal sa ze ako sa mam, tak som mu tam toho dost vela popisala, on na to zareagoval smajlikom. odvtedy nekomunikujeme a ja netusim, co si mam uz o nom mysliet. aj ked som na nete, tak nenapise, proste ignoracia. stve ma to, nemozem sa na nic sustredit a cakaju ma teraz strasne fofry, o 2tyzdne statnicujem, este mam 2skusky dorobit...hrozne vela toho je. keby to aspon ukoncil normalne, ale takto nijako. vsak mi mohol napisat, ze uz nema zaujem so mnou komunikovat alebo co...pride mi to cele na hlavu uz :(

Agnes999

Vy ste jak male deti. Mali by ste sa konecne zacat spravat ako dospeli, mam pocit, ze ani jeden neviete co chcete. On furt riesi byvalu aj teba, ty ho zas aj chces aj nechces.

Mimulus

timea24 - vždy ti bude chýbať - otvorené konce sú to najhoršie...Veľmi dobre poznám. Mala by si to vyriešiť.

timea24

ja by som aj daco spravila, ale neviem uz ozaj co. hej, mam taky pocit z neho, ze uz to hodil za hlavu a ide dalej, tak ale tiez ignorovat ma nemusi.

Maoam

timea, navrhujem prakticke riesenie, nie net, mail, mobil, ale realne stretnutie na kavu (to ta nezabije casovo, tu hodku si najdes, aj ked mas teraz nabite obdobie na prasknutie)

pozvi ho na kavu s tym, ze mu chces nieco povedat

ak ma o teba zaujem, budem suhlasit a na tom stretnuti mu proste povedz, v akej si situacii - dokedy si v tej situacii a hovor strucne, jasne a priamo

ak je normalny a zalezi mu na tebe - tak to pochopi, len bud jasna a priama, muzi nevedia citat myslienky

daj mu najavo, ze si totalne pod tlakom, skusky, statnice, je to mimoriadna situacia

tie dva ci tri tyzdne ho nezabiju

a on - nech ti povie, ci vobec este ma alebo nema zaujem - JASNE

myslim, ze v minulosti ste sa natahovali navzajom, cize je to 50:50, co bolo bolo, normalne si sadnite a hodte rec, z oci do oci

timea24

:/ niekto nejaky iny nazor?
asi to uz necham tak. bude ma to sakra mrziet, lebo to bolo pekne, ale tak co uz narobim? mna len stve, ze tam neda za tym celym bodku, ale nechava to ist do stratena...otvorene konce neoblubujem :( nemozem sa potom pohnut dalej, aj keby som chcela. najhorsie je, ze som si myslela, ze mi nebude tak chybat a ono je to cim dalej tym horsie :(((

NinaM

Vieš zase ber trošku aj na neho ohľad. Ani on na teba nemôže čakať večne a keď hovoríš že si mu často neodpisovala aj on si mohol pod tým vysvetliť to, že proste nemáš záujem a nechcel ťa otravovať. Ak máš oňho záujem tak mu to nejako naznač, zavolaj ho von. Teraz je to len na tebe

timea24

dakujem za reakciu.ja neviem, mam pocit, ze on je na mna nastvany, ze som mu nepisala, nestretavala sa s nim, ale nie preto, zeby som nemala zaujem, ale riesila som skolu a bolo toho strasne vela. to je taky problem pochopit. neviem, co s tym teraz. :( mam mu este napisat, al. uz to mam nechac cele na neho?

Mimulus

Ak si to pokazila raz je to ešte ok ale sú ľudia, ktorí nedávajú druhú šancu, pretože ich dotyční sklamali opakovane tým istým spôsobom.
Polož si otázku - čo od toho všetkého očakávaš a či to stojí zato.