Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

2015

krasna23 neviem či vieš čo je to polyvalentná alergia. Tak to som mala ja. Prišlo mi to celkom náhle po dovolenke v zahraničí, predtým som na nič alergicka nebola. Nebolo toho doktora ktorý by mi bol vedel pomôcť. Mala som stavy že som skončila na pohotovosti ale ani tam nevedeli čo so mnou lebo som bola alergická dokonca aj na tie lieky čo tam dávajú v infúzii.Raz som dokonca pri infúzii začala strácať vedomie a zrak a okamžite mi tú infúziu prerušili. To bolo do zúfania. Mne naozaj dokázala pomocť len dr. Albertová. Lebo k nejakému liečiteľovi som sa bála ísť. Raz mi jeden dal čaje z tých som úplne opuchla a v Blave zase homeopat nejaký prášok a skoro som sa zadusila. Ale zase nechcem povedať že keď som sa konečne k Albertovej dostala tak bolo po problémoch. Jasné že som tiež musela držať diétu lebo zo začiatku to inak nešlo. A ano, možem povedať že ma dostala z mojich problémov som zase na tom tak ako predtým čiže bez ťažkostí. Ale keď napíšeš že na to keď ti Albertová povie že máš držať diétu sa môžeš vykašlať tak ti asi nepomože nikto. Mne nepovedala nič také že do smrti diéta a koniec. Čo si spomínam povedala mi že je ochotná sa do toho dať keď som človek s disciplínou a budem dodržiavať to čo mi odporučí. Lebo že ju mnohý klamú povedia že diétu držali a ona dobre vie podľa výsledkov že to nie je pravda. No ja som ju klamať nemienila, lebo som stratiť veľmi nemala čo tak som bola ochotná pristať na všetko. To čo mnohý píšu že sú radi že sa jej dostali do rúk tak pod to sa možem podpísať tiež. No a že už plánuje odísť do dochodku to ma dosť zaskočilo. Lebo predsa len človek nikdy nevie kedy zas bude potrebovať pomoc.

krasna23

alergickaaaa: no ved prave. a ani albertova ti nepomohla. ci?
reb-beka: a prosim ta tebe pomohla? lebo ja som uz drzala tolko krat prisnu dietu... vydrzala som vzdy par mesiacov, ale potom som uz bola taka vyhladnuta ze som to porusila a zacinala stale odznovu a odznovu.. potom som citala, ze telo by si nemalo uplne odvyknut od alergenov, prave naopak, pomaly si na to zvykat... tak neviem. nikto mi totiz nevie zodpovedat moju otazku, ci sa to da vobec vyliecit. tym, ze mi albertova povie, aby som sa alergenom vyhybala a drzala celozivotnu dietu, na to sa mozem vykaslat. ja potrebujem vediet, ci niekoho z alergie vyliecila.

alergickááá

krasna23 potravinová alergia je podľa teba obyčajný problém? Tak skús ísť k lekárovi ako ti pomôže. Dodnes nevedia čo s tým len radia nejesť to, na čo si alergická. Ja mám alergiu na toľko potravín že už ani neviem čo mám jesť. Chodím po doktoroch od detstva a je to len horšie a horšie. Stále sa mi pridávajú ďalšie potraviny.Už ani neverím že sa z toho dá dostať. Podľa mňa je to neriešiteľný problém a ani lekári ani nikto nevie ako to vyriešiť.

Reb-beka

krasna23, pri potravinovej alergii musíš držať veľmi prísnu diétu. Tú za teba Albertová držať nebude. Sama za seba môžem povedať, že dokedy som nezačala byť naozaj maximálne disciplinovaná a nedodržiavala som všetky jej odporúčania, tak tie výsledky boli len čiastočné. Treba ju poslúchať, lebo sa to vyplatí. Podľa mňa ona dobre vie čo robí a vidieť to aj na tých jej výsledkoch. Veľmi som spokojná že som sa k nej nakoniec odhodlala ísť. Ľudia tu píšu, že už asi nebude dlho pracovať ale aj tak urobila kus roboty a mnohým pomohla.

sindy_232001

Prosim vas, este pani Albertova dava terminy? mne sa s nimi nedari spojit, zatial ziadna odozva na maily, asi ako dlho sa caka na odpoved? niekto pise 7 minut, no ja som posielala uz pred tyzdnom a pol a to som uz pouzila aj gmailovu schranku

JCWC

No so mnou sa nerozprávala vôbec na štýl psychoterapie. Ona je psychológ ktorý sa venuje hlavne liečeniu, ale nie psychických chorôb ale telesných. A je to dobre že je psychológ lebo sa s ňou tým pádom dá lepšie o všetkom porozprávať a chápe tie choroby aj ako ovplyvnené psychikou. Aspoň niektoré. Ale liečba je telesná. A taký čo sú psychický pacienti tak takých odporúča k psychiatrom. Tak som to tu aspoň čítala na internete.

hladajuca

ja sa pytam aspon vseobecne.. ze ci tymi kvapkami alebo nejako inak. lebo co som tu doteraz citala tak sa so vsetkymi len rozpravala na styl psychoterapie... ale vyliecila niekomu alergiu? lebo rozpravanim a cez maily asi tazko...