Infekcna Mononukleoza

Príspevok v téme: Infekcna Mononukleoza
Lubo89

Dobry Den, predvcerom rano, ked som sa zobudil som si nasiel zdurenu uzlinu na pravej casti krku a zacali sa mi robit niec ako afty na dasnach a podnebi ...vecer som dostal teploty 38.8 tak som dnes s tym siel k lekarovi, kde som si dal urobit krvny rozbor a povedal ze to vyzera na infekcnu mononukleozu. Trosku som sa o tom informoval na internete, kde som nasiel ze je to choroba prenasana slinami, resp. \'\'choroba z bozkavania\'\' ..chcem sa teda opytat, mam priatelku s ktorou s samozrjme bozkavam, neviem ci som to chytil od nej no s nikym inym som sa nebozkaval. Ked sa zisti ze ju ma aj ona tak sa nebudeme moct bozkavat pol roka? ..co je vlastne doba vyliecenia ...alebo ako to funguje? .. Dakujem

RNG

Virus EBV, co vyvolava mononukleozu, ked sa premnozi, ke dnes uz v tele az 98% ludio permanentne a prejavi sa, ked ma clovek znizenu imunitu. Preto tu zdoraznujem, aby si kazdy podla moznosti zvysoval viralnu imunitu. pozri cez Google.sk pod rng, herpes, tam uvadzam hromadu doplnkov na to, z coho ich pre istotu treba brat viacero. Osobne pri silnom utoku by som bral ester C s biofalvonoidmi, 1 gram kazdu hodinu aspon 3 dni a to aj v noci, chaparal 2 x 1 gram, sangre de grado 2 x 15 kvapiek , collostrumn 2 x 5 gramov,a monolaurin az 2 x 5 gramov. Samozrejme aj bezne, ako selen, zinok, jod
Preco az tolko? Lebo inac ti EBV poskodi pecen a stane sa to velmi vazne ochorenie.A nesmies vyckavat ani hodinu, cim skor zaucinkujes, tym menej skody ti ten virus v tele napacha.
Po potlaceni EBV treba regenerovat pecen protokolom dr Berksona, minimalne 3 tyzdne.

Najčítanejšie články