Dovera

Príspevok v téme: Dovera
babika123

Mam priatela skoro rok, mali sme dost problemy kvoli tomu, ze on je strasne prudky, nervozny niekedy priam az agresivny, krici, je nervozny ma v sebe vela nahromadeneho hnevu, vsekto mu vadi,lezie na nervy, nema ani vela priatelov v podstate len mna....jedneho dna ked uz toho bolo vela som vybuchla a povedala, ze ja toto proste nezvladnem s nim....On mi potom povedal, ze zacal chodit na terapie....strasne som sa potesila, povedala som mu aka som nanho pysna, ze to chce napravit, ze to robi pre nas...rozprával mi o tom, co tam robia, povedal mi meno psychologicky, adresu vsetko,rozprával mi o svojich \"kolegoch\" tam s ktorymi mava sedenia....myslela som si ze je okej, aj sa celkom zmenil uz dost dlhu dobu je na mna dobry mily vsetko je fajn...lenze niekde moj siesty zmysel mi stale nieco nahovaral....a zisitla som, ze na ziadne terapie nechodil utorky o siedmej :-D vsetko, vsetko, vsetko si vymyslal....sam mi to potvrdil s tým, ze ho to uprimne mrzi, ze nechcel ma stratit.... neviem ako sa mam zachovat, sklamal ma...ale lubim ho....

lilyianka

tak je pravda, ze ti klamal a sklamal ťa, ale ak vidíš, že sa zmenil, nerobila by som z toho tragédiu .. možno sa len za svoju povahu hanbil a vlastne si myslel, že ak ti nabulika, že chodí na terapie, tak ho nenecháš .... ale ako sa sám zmenil, myslím, že je to veľké plus .... cháp ho a skús sa vžiť do jeho kože to ti pomôže dosť ... a len ma zaujíma, že a kam tie utorky teda chodil?