Môže byť tehotná?

Príspevok v téme: Môže byť tehotná?
Jan24

Zdravím,
hneď na začiatok si prosím odpustite trápne odpovede, ale:
Mali sme krátko pohlavný styl, pri ktorom nám praskol kondóm, lenže:
1. som sa neurobil
2. všade píšu, že to nemusí byť presné, ale robil som všetky výpočty neplodných dní a vychádza to tak, že to bolo v tretí neplodný deň.

janik24

Ahoj, prosím ťa, dnes jej mali prísť krámy ale stále nič. Napriek tomu ju bolí chrbát a aj brucho ako keby ich dostať mala ale furt nič... dnes je to 28 deň cyklu, čo sa môže diať?

Kvety zla

tri dni od sexu by priatelka nemala ziadne tehotenske priznaky.
hovorim ti, plodne a neplodne dni NEPOCITAJ. ovulacia ZVYCAJNE nastava v strede cyklu, ale je to individualne. spermie mozu prezit v tele zeny aj 7 dni, preto su vsetky vypocty plodnych a neplodnych dni blbost.
ale zamysli sa nad tym, ak si neejakuloval, ako asi by sa tam ta spermia dostala? spermia nevznika pocas sexu len z toho ze mate sex.
pouzivajte bezpecnejsi sposob ochrany nez kondomy, ak sa nechcete stresovat.
aha, tato studia sledovala u 12 roznych muzov ci predejakulacna tekutina obsahovala spermie: www.ncbi.nlm.nih.gov a hadaj co, neobsahovala. aj ked je to velmi mala vzorka muzov, a na to aby sa to dalo brat absolutne seriozne ako vazny dokaz to nie je dostacujuce, ale myslim si ze by ta to aspon mohlo upokojit v tom, ze z tohto konkretneho pohlavneho styku priatelka byt tehotna nemoze.

Jan24

Ešte sa musím dopplňujúco opýtať...
Je tomu 3 dni od vtedy a partnerka bola dosť unavená. Dajú sa takéto prejavy pokladať za niečo s týmto spoločné?

A ešte jedna, všade kde pozerám, je menštruácia zaznačená tak, že sa pravidelne mení počas mesiaca... moja partnerka ju má vždy v jeden dátum...teda za tento rok sa zmenila, ale väčšinou tak 3 mesiace to má stále v jeden deň. Ako sa vtedy počítajú plodné dni?

Kvety zla

nie, moc spermie v mocovej trubici zabija. takze klud.
a hej, na plodne a neplodne dni sa nespoliehaj, spermie dokazu prezit v tele zeny prekvapivo dlho - ale z toho co si napisal je to nanajvys nepravdepodobne ze by bola tvoja priatelka tehotna.

Jan24

ĎAkujem ti pekne za odpoveď. Je pravda, že ejakuloval, ale dobrých minimálne 8 hodín pred tým, takže som bol minimálne 3x močiť...takže by už žiadne zbytky po staršom ejakuláte byť nemali však?

Kvety zla

ak si neejakuloval ani pred pohlavnym stykom (cize ziaden handjob/blowjob po ktorom by v mocovej trubici mohli zostat spermie), s najvacsou pravdepodobnostou tvoja partnerka tehotna nie je.