Cestovať či necestovať na Hawaii s 2 ročným bábom?

Príspevok v téme: Cestovať či necestovať na Hawaii s 2 ročným bábom?
Andreaaa123

Na Hawaii žije môj brácho už asi 7 rokov pozýval ma k nemu už asi 100x ale ja som nemala nikdy čas kôly práci . Teraz by som išla ihneď ale mám synčeka vo veku 2 roky. Lety s prestupovaním a tak vychádzajú cca 20 hodín :( .Mám to s ním risknúť alebo mám ešte počkať?? Malý sa lietania nebojí už absolvoval cestu do Burgasu ale to bol krátky let hodinku aj dačo ,a ja sa len bojím či mi obsedí tak dlho v lietadle :( .

Ďakujem Andrea

odpovedam

A co keby brat prisiel za vami? ;-)
uvidi male babo a pokecate. K nemu chod bud sama, ked bude dieta starsie, alebo spolu s nim, ked uz bude vacsie a silnejsie. Bola by skoda, keby ti dieta ochorelo. To by ste si hawai velmi neuzili.

Andreaaa123

Cindy35 od brata viem že hygiena tam nie je onič horšia ako na slovensku :D no a stým lietadlom a klimatizáciou máš pravdu ked som išla s malým do burgasu chudáčik nachladol :(

Cindy35

vsak Hawai je stat usa, tak hadam to tam nie je s hygienou take zle.
nie je pravda, ze ockovania su len na virusy- je vela ockovani proti bakteriam, napr. tetanus, tbc, borelioza - len pre zvierata.
mnohi ludia cestuju aj s mensimi detmi, napr. do Thajska trepu dojca, sedeli vedla nas v lietadle, som to dieta lutovala hlavne kvoli silnej klimatizacii v lietadle, ktora nanho celu cestu fukala.
ale kazdy rodic sam zvazi individualne podla svojho dietata.
na Hawai by som ja osobne isla okamzite!! :-))

ebi777777

odpovedám,,
veľmi správne, vakcíny sú prd, je to čistý biznis a zahrávanie sa so zdravím, ani obyčajnú vakcínu proti chrípke by som si nenechala pichnúť, asi tak

ebi777777

inak ti neviem poradiť,, určite tá cesta sa dá prežiť, ale to už ty sa musíš rozhodnúť,,,
očkovanie je len pre vírusy, na baktérie nie, a pochybujem, že by lekárka odporúčala nejakú vakcínu, hawai nepatrí za menej rozvinuté krajiny ako afrika a pod., kde je vysoká šanca nákazy malárie a pod.,,,
ale to nevylúči fakt, že v tom pásme sú iné baktérie a vírusy, na ktorý náš organizmus nie je zvyknutý