Vyskusat zmenu

Príspevok v téme: Vyskusat zmenu
zvedavyy

Zdravim. Mozno ma mnohi odsudite, no nezalezi mi na tom, nakolko som uz velmi rozmyslal nad tym asi 3 roky. Som 15 rokov zenaty. S manzelkou sa pozname, ked sme mali obidvaja 15 rokov. Je moja prva a jedina a ja jej. A preto ma zacalo trapit, ze som nevyskusal inu zenu v posteli. Mam ju rad, aj sex je v poriadku, ale ta zvedavost mi niekedy neda spavat ... Ako to asi je, ako to ine prezivaju, ako sa dokazu odviazat? Nemal by som problem zbalit niektoru kolegynu v praci, no jednak by sa tym pokazila moja povest a jednak hrozi riziko, ze by sa o tom dozvedela manzelka a ja od nej odist rozhodne nechcem. Chcem sa opytat zien, ktore mali jedineho muza uz niekolko rokov, ci ich nelaka aspon nezavazne vyskusat si sex s niekym inym i ked su spokojne? Zaroven tu hladam nejaku taku zenu, ktora by to chcela vyskusat, nakolko na zoznamkach sa bojim, ze ide o nejake promiskuitne zeny, ktore mozu mat vselijake zdravotne pohlavne problemy a ich prenosom by manzelka zistila, ze som nieco mal s inou a tu sa mi zda, ze chodia celkom slusne zeny. Tak ak niektora by to chcela vyskusat tak sa mozme zoznamit tu.

nirv

Pozri sa...ak ju máš rád a nechceš o ňu prist , nerob to. Zranilo by ju to. Lož ma kratke nohy. Aj keby sa ti to darilo ututlat, ma to háčik...ty o tom vieš. Budeš sa chovať inak. Možno ťa to dokonca bude trápiť. Možno jej to povieš, aby si si ulavil. Možno jej to nepovies, a začneš sa k nej chovať hrubo, aby si zakryl svoje výčitky. Alebo, zmení sa tvoj vzťah k nej - prestanes si ju vážiť, ľúbiť ju, možno sa zamilujes do inej..a nesprávnej, takej ktora ťa len oblbne a zničí ti život. Čo ťa ženie ničiť niečo čo funguje? Ak máš malo adrenalínu v tele, skus adrenalínový šport...

Cindy35

ja som mala uz za zivot viac vaznych vztahov, tak viem porovnat.

podla mojej vlastnej skusenosti su na zivot uplne najlepsi muzi, ktori mali viac ako 50 partneriek - ale v mladosti, tak do 30 r. taki uz dobre vedia ze zivot nie je iba o sexe, su vybureni, vedia ze zenska je ako zenska, je to len telo, sex, laska je niekde inde. taky bol moj ex a v zivote ma nepodviedol, lebo vedel ze uplne to iste co ma doma najde aj inde - o nic viac ani menej.

nevytrtkaneho muza, ktory sniva o inych zenskych, by som nechcela ani za svet.

a inak, viete ako sa definuje alfasamec? muz, ktory mal viac ako 70 partneriek - uz to, ze ich dokazal dobrovolne /nie za peniaze/ zbalit evokuje dobry genofond

nirv

Si ochotný riskovať dobre fungujúci vzťah kvôli sexu? Hlúpy nápad. Nestojí to za to, naruší vám to vzťah. Dúfam že aspoň budeš zodpovedný a pouzijes ochranu.

mimka2

zvedavy no napr ja sa hlasim ak si fesaj:) tiez som vydata zatia verna..uz sme debatili s muzom o tom..ja som to vymyslela.laka ma iny m len ako by som.sa potom citila?trochu strach ..inak tuzba a riadna..

Iba Katka

Nepoviem za seba, ale za jednu známu, tiež mali s partnerom vzťah od jej 15 tich (on mal 20, keď sa dali dokopy, už mal skúsenosť), on bol jej prvý. Tiež ju to stále ťahalo skúsiť aj iného muža. Po niekoľkých rokoch vzťahu mali krízu a rozišli sa, pre každého to bol šok, lebo už ich každý videl ako pár, ktorý bude spolu navždy. Ona si našla iného s ktorým bola nejaké 3 mesiace, mala s ním sex. Po rozchode sa vrátila k tomu pôvodnému, on bol veľmi zamilovaný a bol ochotný jej všetko odpustiť (či mal iné partnerky počas toho 3 mesačného voľna neviem, s ním až taká kamarátka nie som) a ona si uvedomila, že chce len jeho, že aj keď to s tým druhým nebolo v posteli zlé, povahovo jej nevyhovoval.

Lulita

zvedavy - ale chapem, ludska zvedavost :) preto by som nechcela chlapa, co by nemal ziadnu sexualnu partnerku predo mnou, aby mu presne toto po rozume nebehalo, ja som ti len chcela napisat, ze mi to nic nedalo, sex s mojimi dvomi stalymi partnermi bol stokrat lepsi ako s nahodnym rýchlotrtkom

Zvedavyy

bvcgju-ked sa o tom nedozviem, je mi to jedno.
Dadula56 - mozno sa najde nejaka zena, ktora nie je spokojna s manzelskym sexom - ja som v tomto velky pozorny experimentator
Lulita - ale predsa si len vyskusala viacerych, tak sa nevies vzit do mojich pocitov.
Piste len ti, ktori ste v zivote spali len s jednym partnerom a mate viac ako 30 rokov - ti ma lepsie chapete - dufam, ze taki existujete :)

Lulita

ja ti poviem za seba, ze som v zivote mala 2 chlaov, s jednym som bola vyse 5 rokov a smojim muzom som skoro 10, tiez od 15tich, vyskusala som, ale nie v manzelstve este predtým ineho chlapa, na sex a bol to hrozny pocit, NIC MI TO NEDALO, takze odvtedy ma to ani nelaka, bez lasky je sex o nicom, aspon pre mna

mozno aj ona po niecom takom tuzi, aj ked u zien je to vacsinou inak, ak by vsak mala chut, mozte vyskusat sex s inym parom, aj ked ja by som do toho nesla, ale vam by to mozno pomoholo, tebe si uvedomit, ze ti to nevyhovuje, horsie bude, ak sa ti to zapaci :))

Dadula56

Zena, ktora sa ti ponukne na sex cez internet bude promiskuitna, je jedno, ci ju mas z pokeciku alebo zo zdravie.sk.