Zaujíma ma nebezpečenstvo antikoncepcie

Slecna A.

Emily, tak ja poznam zas xyz zien, ktore po 8 rokoch uzivania mali obrovske, obrovske problemy...Je to ale individualne samozrejme. Antiku zatracuju najma tie, ktore si problemy vdaka jej uzivaniu privodili...Cize je to vlastna skusenost.
Zakladatelka temy sa pyta na konkretnu antiku a ta sa dlhodobo uzivat nesmie, takze tak :)

Emily opat

HAK sa moze bez problemov uzivat dlhodobo. Je x zien co ju brali aj 15 rokov, potom bez problemov otehotneli a porodili zdrave dieta. Zalezi od tipu HAK. Samozrejme HAK nesie ako kazde liecivo rizika a je na kazdej zene, ako sa rozhodne. Zbytocne ale vyvolavat paniku a kategoricky zatracovat HAK nie je na mieste.

Slecna A.

s tou antikou, na ktoru sa pytas nemam absolutne ziadne skusenosti, tak sa neviem vyjadrit. Ja som za svoj kratky zivot mala len Chloe :D Takze sa k inym vyjadrit neviem. Mne doktorka povedala, ze dlhsie ako 2 roky ju uzivat nesmiem. Preto mam teraz pauzu a chranime sa ovela lepsim sposobom pre mna :) a jasne, ze ti doktorka predpisala dalsie balenie, to si musis ty sama sledovat ako dlho ju mozes uzivat. A to nie je len o chloe, ziadna antika by sa nemala dlhodobo uzivat. Uz som tu citala aj nazor zeny, ktora ju uzivala 10 rokov v kuse vraj....Hrozne..

Nicol56

Ahaa, a možem sa spýtať koľko sa môže užívať najviac? No mne ju doktorka predpísala kvôli veľmi nepravidelnému cyklu, povedala vtedy, že tak na pol roka, ale keď som za ňou šla že nech mi predpíše ďalšie, tak bez problémov a bez upozornenia mi ju proste napísala, tak ju užívam 8 mesiac. Okrem toho mi ponúkala aj VREYU, myslíte, že tá je lepšia?

Slecna A.

chloe som uzivala aj ja. Tato antika sa NESMIE uzivat dlhodobo. Nechapem, ako ju niektore zeny mozu s kludom brat aj niekolko rokov v kuse....Absolutne maju v pazi svoje zdravie. V prvom rade sa Chloe predpisuje na hormonalnu liecbu. Ked som si bola po antiku u gyndy ja, povedala som, ze sa chcem chranit a jednak riesit svoj problem s vyssiou hladinou muzskych hormonov, preto mi bola predpisana prave tato antika. Moje telo ju vyborne znasalo, nemala som absolutne ale absolutne ziadne vedlajsie ucinky, dokonca aj chut na sex bola normalna, mozno dokonca vyssia este...Po roku a daco som ju vysadila, prave kvoli tomu, ze sa nesmie uzivat dlhodobo. A som vazne spokojna. Na liecbu mojich problemov som zacala uzivat prirodne lieky a doplnky, zacala som psychotronicku liecbu a po 7 mesiacoch mam ovela lepsie vysledky ako po skoro dvoch rokoch s touto antikou...

ebi7777

chloe je generikum diane35, čiže to je to isté, len pod inou značkou
čo sa týka nebezpečenstva to neviem, ale každá jedna antika je svinstvo, to je fakt