Detoxikacia pomocou produktov Forever Clean 9

Príspevok v téme: Detoxikacia pomocou produktov Forever Clean 9
Kotatko11

Ahojte všetci, chcela by som sa informovat ci mate niekto skusenosti s produktami Forever, ide mi produkt na detoxikaciu, vola sa Clean 9. Chcela by som vediet ci naozaj je to kvalitny produkt kedze je aj dost drahy, ci ste pocitili nejake zmeny po detoxikacii, či bolo tazkych tych 9 dni detoxu a ci ste z nejho aj nieco schudli.
dakujem velmi pekne :)

Ivka 1

Jankagajka tak to gratulujem, spravila si veľmi veľa pre svoje zdravie a krásu. Prečistila si si organizmus od voľných radikálov, doplnila si si chýbajúce živiny a tekutiny.Aj keď len trošku ale aspoň čosi.Pokračuješ s 30 dňovým cyklom ? Je potrebné teraz dávať pozor na to,čo konzumuješ. Do jedálnička zaradiť hlavne zeleninové jedlá , dostatok pohybu a dôležitý je aj pitný režim. Inak sa nemušíš obmedzovať,môžeš konzumovať všetko ale s mierou.Chudnutie cleanom 9 je čistiaci program ,pri ktorom sa dá schudnúť bez jojo efektu , pretože bunky dostávajú všetko, čo potrebujú.

jankagajka

Ahoj, áno ja už mám s Clean 9 skúsenosti. Akurát 13.05.2014 som skončila s 9 dňovou detexikáciou a môžem povedať, že je to super!!! Schudla som 4 kg, na kokoch, v páse a prsiach mám o 4 cm menej. Cítim sa výýýýborne, som plná energieeee :) a hlavne som niečo urobila pre moje zdravie. Pokračujem ďalej a k dnešnému dňu už mám o ďalšie kilečko menej a to už sa stravujem normálne.

odpovedam

a vy ste jedli toxicke latky? ak ano, tak ktore? ze viete, ze sa musite detoxikovat ;-) zaroven ako viete, ze prave spominana znacka detoxikuje presne vase toxiny?

puszomuszo

Ja mám skkúsenosti skoro so všetkými výrobkami od firmy forever... tiež si chcem vyskúšať aj tento balík clean 9 ak chcete kludne môžme začať spolu a viem ich zohnať aj za dobrú cenu.... máte záujem to spraviť naraz? aspoň bude vzájomná podpora :D