Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otehotnenie pri antibiotikach

Príspevok v téme: Otehotnenie pri antibiotikach
twinkles

je podla vas vysoke riziko otehotnenia ak beriem HAK a antibiotika sumamed a pri pohlavnom styku sa partner do mna neurobil ale bol vo mne pocas styku bez kondomu a este raz po tom aj ked sa utrel a opat doslo k styku ale uz bez vyvrcholenia? ja myslim ze vysoke nie je, ale od dnes mi zacina 7dnova pouza a mezes mi vacsinou pride hned v tento den a zatial nic, dost ma to stresuje

Slecna A.

pripajam a k babam, ak si uzivala antb, tak ucinok ant je znizeny.
Nechcem ti davat rozumy, ale naco mate pohlavny styk, ak si chora? Ved staci chvilku vydrzat, ono vam to neutecie...

odpovedam

ked som brala antibiotika, tak nie. A vobec, ani som sa s frajerom nebozkavala, aby som ho nenakazila niecim a potom zase on mna.

Kvety zla

ale ak mali nechraneny pohlavny styk dvakrat, pricom sa po prvej ejakulacii nevymocil, sanca ze v mocovej trubici zostali spermie tu je. aj ked, ak si brala antikoncepcne tabletky spravne, tak by si sa nemala coho bat, kedze:
"In the past, women using hormonal contraception such as the pill or patch would be advised to use an extra method of contraception (eg condoms) while taking an antibiotic like this one and for seven days after finishing the course. However, this advice has now changed. You no longer need to use an extra method of contraception with the pill, patch or vaginal ring while you take a course of antibiotics. This change in advice comes because to date there is no evidence to prove that antibiotics (other than rifampicin or rifabutin) affect these contraceptives. This is the latest guidance from the Faculty of Sexual & Reproductive Healthcare. " www.netdoctor.co.uk inymi slovami, nie je dokaz ze by sumamed znizoval ucinok antikoncepcie.

M 25

ak si nebrala probiotiká počas užívania antibiotík, tak máš rozhodené ph v pošve, ako aj účinok hak je znížený ..
ked užívaš antibiotiká a sexuješ pri užívaní hak, treba sa chrániť aj kondomom ..
hlavne nestresuj, ak píšeš, že sa neurobil, tak šanca tu predsa nie je ..