Biseptol a jeho pouzivanie

liecbbaa

Rgn biseptol som dostal na liecbu zlateho stafylokoka k tomu som si objednam manuka med je to dobra volba ? Mal som dlhodobo horucky 37.3 vybrali mi mandle no horucky neustupili zistili mi v nose tohto zlateho smrada. Chcem sa teda spytat ci je to dobra volba liecby. Dakujem

RNG

Viac okolomtoho antibiotika najdete na en.wikipedia.org
Osobne pouzivam prioti mikrobom len antimikrobialne potravinove doplnky, ktore podla definicie nemozu mat ziadne postrannne ucinky. Na urinarne a crevne infekcie su dobre napr topztok citricidalu, berberine a podobne. Na MRSA(antibioticky vzdorujuceho zlateho stafylokoka,) a ine atb vdorujuce infekcie je tiez dobry roztok citricidalu casto, a na maskovane infekcie treba ich v prvom rade odmaskovat, inac atb/antimikrobialne latky/nasa telesna obrana do nich nevedie preniknut. Ucinne sa to da spravit doplnkom NAC(acetyl cystein) davka 2 x 600 az 1200 mg.
Na zvysenie imunity pomaha brat betaglukany, davka 3 x 500 mg, najma v spojeni s imunitou znicenou pri chemoterapii a radiacii. TO zaroven pomaha telu aj v boji s rakovinou.

philips

Ja mám na väčšinu liekov šťastie, že dostanem všetky nežiadúce účinky, ktoré tam sú. :D

Fgjj, prečo? Tie halucinácie nájdeš v príbalovom letáku ako nežiadúci účinok... A ja som potom nevedel odlíšiť realitu od snu, pamätal som si všetky svoje sny... Bolo to divné, ale zároveň srandovné...

nirv

Halucinacie jedine ak si si na to vypil, tak si mohol mať divne stavy. Ja som sa po dobrati pozabudla a do 24 hodín som si dala alkohol, mala som total okno hoci som vypila len jeden drink a navyše som sa celá vyhadzala. Fghj, nerob si srandu z rakoviny, môže sa ti to vrátiť.

philips

Ja som ten liek užíval, zápal močových ciest vyriešil. Dokonca som mal z neho halucinácie. :D Bola to celkom sranda... :)

nirv

Fgsj a prečo to beries pol roka? A este tak nepravidelne? To ti asi nepredpisala lekárka, vsak? Ono je to antibiotikum, nie lentilka. Nič ti nie je , len si ničis imunitu a pečeň...