Pravda o rakovine - VITAMIN B17

boborovsky

Kaciatko,nechcel som sa k tebe vyjadrovat,ale tiez sa budem branit,ked niekto stale do mna rype.CITAJ pozornejsie-napisal som -nie vysledky by nezostali nepovsimnute,ale-Keby boli nejake doveryhodne dokazy,urcite by neostali nepovsimnute aj zo strany lekarov.A verim,ze by sa tomu aj venovali.Ale ako sa maju venovat niecomu,co len niekto povie a dookola omiela bez niecoho,co by to potvrdilo?
Kaciatko,ked sa niekto drzi takychto nepodlozenych rad a liecba nakoniec nebude taka uspesna ako si predstavoval,tak potom moze ist plakat tak na lamparen.
Kaciatko,preco sa stale ohanas svojimi studiami a clankami?Co maju spolocne s dokazmi o ktorych sme tu uz pisali?Ty nevies o ake dokazy ide?tak si precitaj aj prispevky nizsie a prides na to.Nebud leniva.

radca

Kaciatko,

je dobre,ze si sa priznala, ze ani nevies poskytnutdoveryhodne informacie. Pisal som to sem uz Ivke a malo by tam byt toto:
1.)Nalez-typ rakoviny, dalsie komplikacie a celkovy zdravotny stav,
2.)Sposob liecby, davkovanie liekov, alebo doplnkov, nazvy doplnkov a ich vyrobcovia, sposob stravovania, pohybove aktivity a dalsie aktivity, ktore nemocny vykonaval, aby sa vyliecil,
3.)Doba liecby a zhodnotenie zdravotneho stavu po liecbe (ci sa nevyskytli nejake dalsie komplikacie)
atd...
4.) Uviest vsetko, co by dokazovalo, ze konkretny doplnok pomohol, alebo zhorsil stav a vsetko, co by dokazovalo, ze sa nemocny nevyliecil pomocou chemoterapie, alebo, ze mu rakovina neustupila sama od seba.

Su to proste vsetky informacie, ktore by mohli ostatnym pomoct, teda vsetko, co sa da zistit. No a samozrejme uviest nejakych ludi, ktory by mohli dokazat, ze uvedene informacie su pravdive. Cim viac, tym lepsie.

kaciatko7

boborovsky, vobec to neberem osobne, ale ked som o niecom presvedcena a este aj vidim vysledky, tak ma proste rozculuje, ked sa niekto snazi spochybnovat nieco, co ja na vlastne oci vidim, ze pomaha.

kaciatko7

boborovsky, akoze zostali nepovsimnute od lekarov? precital si si ty vobec nieco, o com tu pises? ako tak citam tvoje prispevky, ty absolutne nemas sajnu, ani co vit B17 je, ani co tato liecba zahrna, ani cele pozadie okolo toho vitaminu. precitaj si nieco a potom sa vrat do diskusie. tazko s tebou diskutovat, ked nevies kde je sever. napr. v takom Mexiku na niektorych klinikach bezne tymto sposobom pacientov liecia a pacienti za nimi pridu z celeho sveta, a co myslis, kto ich lieci?? 3x hadaj, doktori, co si si myslel, ze predavaci hamburgerov aleco co. tak prosim ta, nerozpravaj, ze ak aj boli vysledky, zostali zo strany lekarov nepovsimnute, sami lekari ich tymto sposobom liecia. precitaj si, ake vyskumy a studie sa robili ohladom vit B17. lenze problem je v tom, mily boborovsky, ze ty nemas zaujem si to precitat, tebe vyslovene ide len o spochybnovanie a rypanie. zacinas ma nudit.

radca

Roman,

Ktorych ludi mas na mysly? Zatial sem nikto neuviedol ziadneho konkretneho, kto by sa bol vyliecil. Preco si myslis,ze by bolo v mojom zaujme navstevovat nejakych ludi a chodit do Mexika, co si len malokto moze dovolit? V mojom zaujme a zaujme mnohych inych je je liecit rakovinu.

boborovsky

kaciatko-to,co sem pises,su zatial iba TVOJE TVRDENIA.Ale nechcel som sa vyjadrovat k tvojim prispevkom,vzhladom na to,ze viem,ze mas choreho blizkeho pribuzneho a nerad by som sa niecim TVOJEJ osoby dotkol,pretoze viem,ze to sestra nema lahke.Takze moje prispevky adresujem do diskusie a nie na tvoju osobu.

kaciatko7

radca, definuj DOVERYHODNE VYSLEDKY LIECBY, lebo asi sme tu vsetci blbi, len ty nas radca najmudrejsi. rada by som vedela, co si pod tymto pojmom predstavujes. nejak mi nedochadza...ked nie su doveryhodne lekarske studie ohladom B17, kliniky s tisickami uspesne vyliecenych ludi, zmenseny nalez mojej sestry...tak ja uz potom neviem, ake doveryhodne vysledky by si rad od nas. uved ma do obrazu. PS: ale ak si len chces piatkove rano sprijemnit rypanim, tak mi radsej ani neodpisuj.

boborovsky

Keby som ti sem napisal-mam zaruceny recept na to,aby si sa dozil 200 rokov v zdravi-veril by si mi?A keby som ta odkazal na to,ze dokazy si chod vyhladat napr.do Honolulu-isiel by si?Tiez by si odo mna chcel vidiet dokazy,ked to tvrdim a nesadol by si na prve lietadlo preto,ze sem niekto nieco napisal.Keby boli nejake doveryhodne dokazy,urcite by neostali nepovsimnute aj zo strany lekarov.

kaciatko7

boborovsky, a preco by si si nemal vyhladat?? ty tu stale dookola omielas, dokazy, dokazy, nepodlozene tvrdenia, fakt neviem, co by si este chcel. kto sa chce dozvediet, nech si zalistuje dozadu, ci kazdy tyzden mam pre teba a pre radcu opakovat cely postup liecby mojej sestry? ach, boze, chlapci, bud neviete citat alebo mate dlhe vedenie.
radca, co ty tu tvrdis, ze som nic ohladom liecby neuviedla. no pre teba asi treba pisat extra. vsak ak mas medzery v citani, popros niekoho z rodiny, nech ti s tym pomozu. inac, miesto tohto vyryvania do kazdeho, co tu nieco rozumne napise, mozes vyuzit cas listovanim a hrabanim sa v tejto diskusii, teda ak mas zaujem sa nieco dozvediet. je tam toho popisane kopec, nudit sa nebudes.