Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

radca, dufam, ze su v tom odkaze aj doveryhodne dokazy a prekopirovane lek. spravy pred a po liecbe, kedze si to sem uz dal. vies, aby ludia neriskovali. inac by to bolo od teba nefer, to sem prekopirovat, co poznas niekoho, kto sa tymto sposobom lieci?

radca

kaciatko,

ja uz som si vlastne forum vytvoril. A aj do neho prispievam. Vytvor si ho aj ty ak chces. Nemusis si robit nadeje . Moje sebavedomie s tebou, ani s nikym inym nesuvisi.

V tom poslednom odkaze je aj adresa pre ludi, ktorz maju zaujem skusit experimentalnu liecbu.

kaciatko7

radca, a co keby si si radsej ty vytvoril svoje vlastne forum, napr. Nie je tu niekto, kto by sa chcel so mnou povadit? zda sa mi, ze ti dnes nejak stuplo sebavedomie, asi to bude tym, ze ta tu dnes niekto poziadal o radu...ked si uz ten radca. nechcem rypat, ale mne sa prispevky RNG aj Kosy pacia a urcite mi pripadaju hodnotnejsie a poucnejsie ako tie tvoje. tebe sa vsak nepacia ziadne, asi len tie vlastne. no, bohuzial. esteze nam tu usmernujes debatu tym spravnym smerom, neviem, co by sme tu bez teba robili :))

radca

teraz sem dam nieco, co suvisi s touto temou:

www.novinky.cz

Clanok vysvetluje,ze mutacie v bunkach su z isteho hladiska potrebne. Musia ale prebiehat pod urcitou kontrolou.

radca

Cakal som len,ze sem das nejaky dokaz, ale asi zbytocne.

Doporucoval by som ti, aj Kose, aby ste si zalozili nejake dochodcovske forum a tam pisali, to, co vas v danej chvilke napadne a nijako to s nicim nesuvisi, popripade ste sa tam hasterili.

Napisem to znova. Miliony rokov ludia nehltali tabletky s probiotikami a mali normalnu crevnu floru, tak preco by mali dneska jest to, coho ucinok ani nie je dokazany.

Neviem, ci si niekedy pocul o konzervovani kyselinou mliecnou, tzv. silazovani. To iste sa deje aj so zeleninou v hrubom creve.

RNG

radca, pleties, Nikdy som na hemoroidy neodporucal probiotika ako prostriedok na odstranenie.
Ale je hromada chorob z nespravnej flory v crevach, crevne zapaly, zla absorbcia, nizka imunita, zaplesnenie, kandidove infekcie atd. A na to vsetko su potrebne tie probiotika, aby vytlacili premnozene skodlive bakterie.
Myslim, ze by som mal prestat stracat cas, vidim, ze len rypes.

radca

No vidis. Neuviedol si ani jeden pripad, ktory by to potvrdzoval.
Kde som teda tvrdil,ze ml. kyselina nie je sucastou metabolizmu? Alebo sa tu zase snazis hadat sam so sebou?

RNG

tu mas napr jeden jednoduchy popularnyclanok:
www.sciencedaily.com

Ked do toho chces ist hlbsie tu mas seriu prednasok na mitochondrialne procesy, kde zakladom je lakticka kyselina
:
web.pdx.edu