Chce iba to jedno?

Príspevok v téme: Chce iba to jedno?
juno12

a tak... mam to pisat cele trtikrat? chalan, ktory sa mi pacil a este stale paci- sms-ky, stretavanie-po case napisal ze chce byt sam- a teraz:
po 2 dnoch mi napisal sms ze kamarat oslavuje narodky na chate cez vikend a ze sme obaja pozvani a ze ci by som isla. teraz neviem, ci ma zve lebo je nenormalny, alebo chce iba s**, alebo to je ze som sa trebars zapacila tomu kamaratovi.
(uz ma neni za co zmazovat)

juno12

nejdem tam :D prave som mu napisala ze smolka, mam uz iny program... aj mam, kamoska vazne ochorela tak aspon ju navstivim :) tak mu treba a vam dakujem za rady :)

lilyianka

určite tam nechoď, lebo to zaváňa sexom .. máš svoju hrdosť a nebudeš snáď skákať ako niekto píska ... kašli na neho a ak bude chcieť, ozve sa ti aj potom .. a keď nie, aspoň budeš vedieť, o čo mu šlo .... aj keď si stále myslím, že ti to nedá a aj tak tam nakoniec pôjdeš ... avšak budem rada, ak sa budem mýliť...

odpovedam

suhlasim s mimulom :-)
Nepisat, neozyvat sa. maj svoju hrdost. Nie si povinna mu odpovedat na vsetky spravy, zvlast, ak chlapec vyzera na vypocitaveho trula. Ak si bude pytat vysletlenie, proste povedz, ze nemas zaujem a hotovo.

Keby ta chcel na vztah, nie sex, chcel by byt s tebou sam niekde na prechadzke, v kine, v restauracii. Ale pozvanka na chatu? Priehladne, az to boli :-)

juno12

dobre ludia, mam dve najlepsie kamosky.
jedna vravi: chod a aspon zistis o co mu ide. ked nechces nic nebudes robit (akoze spat s niekym).
druha mi vravi: nechod, ani neodpisuj. len si ublizis. ktoru mama pocuvnut???

joa

chlapci a muzi potrebuju byt niekedy sami a oddychnut si od bab a usporiadat si myslienky. Mozno zistil ze mu chybas a bez teba mu je smutno a mozno chce sex.

Maoam

je to blbe, ale najlepsie na tom budes, ked budes veci vidiet take, ake su - realisticky

je to blby pocit,ale aspon sa vyhnes sklamaniu, rsp to bude menej boliet

ak si ten typ, ze si vies uzit bez citov a naviazania sa, tak tam chod a zabav sa

ak nie si ten typ a si nachylna mu podlahnut, tak potom to bude smutne