Tajná svadba!

Príspevok v téme: Tajná svadba!
Dejkana

Čo si myslíte o tom, keď sa dvaja ľudia rozhodnú zobrať, utajene, len s 2 svedkami, lebo nechcú robiť zbytočné halo so zbytočne predraženou svadbou, vybavovačkami.... je to bláznivé, alebo až príliš drastické, keď sa o tom potom dozvedia rodičia a najbližšia rodina? :D Boli by ste takého niečoho schopní, alebo zazlievali by ste to, keby to spravili vaše deti??
Vďaka za každú radu a názor:)

suns

Dejkana, ja práve teraz riešim svadbu.. a poviem Ti, normálne ľutujem, že sme to nespravili rovnako ! Sme spolu už dlho, sme mladí a ja som vždy túžila po úžasnej romantickej svadbe.. avšak naši s tým robia problémy, kvôli peniazom a tak.. hostia a vybavovačky.. no proste len sa kvôli tomu stále hádame.. za takú "normálnu" svadbu dáš od 5000€ minimálne..
Mamina má kolegyňu, ktorej sa stalo presne to, čo plánuješ ty.. dcéra ich pozvala na obed, kde prišli aj "ženíchovi" rodičia a len tak v nedeľu medzi rečou im oznámili, že toto je vlastne taký svadobný obed, že oni sú už 3 týždne zobratí :D a pritom ona na to nemala veľmi dôvod..dokonca sa brali v kostole u nás v meste, asi 10 minút od domu ich rodičov..
Neviem, ja túžim po "klasickej" svadbe, ale možno keby som dopredu vedela, čo sa všetko spustí, aká lavína starostí a stresov, riešim to tak, ako ty ! Dokonca aj moja mama povedala, že sme sa mali vziať radšej s 2 svedkami a potom by sme spravili obed pre blízku rodinu.. hmm neviem, ak jediným dôvodom sú pre Vás peniaze, povedzte rodičom, že sa túžite vziať a možno budete milo prekvapení a oni Vám ponúknu pomoc.. ak nie, chodte spolu do kostola a potom teda na obed a hotovo :) nič veľké - ale pekné :) držím palce :)

Agnes999

no ja myslim ze voci rodicom je to dost nefer, ani im nedat vediet. rodicia ktori s najlepsim svedomim vypyplali decko, tesili sa, ze raz mu vystroja svadbu a toto je dost uder pod pas. ja ako rodic keby mi decko povedalo len tak medzi recou ze je zenaty/vydata tak by ma asi slak trafil. mna by to strasne zranilo.

Dejkana

My to chceme spravit, ale bojime sa no na druhej sa aj tesime....chceme sa zobrat, lebo sa mame radi sme spolu dost dlho, ale nemame teraz peniaze na svadbu ale chcete byt uz manzelia:) Bojim sa hlavne, ako to vezme moja rodina... vsetci si budu mysliet, ze som tehotna :D No na druhej strane ako kazda mlada nevesta, vzdy som chcela som mat svadbu v krasnych svadobnych satach a rodinu mat pri sebe...ale to by som sa este nackala, rozpravali sme sa, ze takuto svadbu by sme popripade spravit aj neskor...ked budeme mat nato fakt peniaze, ked si nasetrime...

Helus

ahoj dejkana aj ja to mam v plane ide o moj 2 sobas,rozvedena som 14 rokov.Ziadni svadobvcania,len my 2+ 2 svedkovia,a potom ist do restiky na obed.A na druhyn den to oznamit rodine a detom.priatel suhlasi,a to mame skoro 50-tku na krku.

Lulita

krásne, chod do toho! a peniazky si uzite na nejakej dovolenke

jedine, co by ti mohlo byt luto, ze tam nebudes mat rodica/rodicov